سانترال پاناسونیک۸۲۴

تلفن سانترال پاناسونیک
سپتامبر 16, 2018
تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ دست دوم
اکتبر 2, 2018

معمولا در مکان های تجاری یا پر کارمند ، برای انجام امورمربوطه خود نیازمنده بیش از یک خط تلفن میباشد و معمولا برای هر خط تلفن نیز یک گوشی تلفن نیاز است ، که مدیریت آن ، کاری به شدت دشوار و جا گیر می باشد .

در شرکت و یا مکان هایی که نیاز به چند خط تلفن میباشد ، برای هر فردی یک گوشی تلفن لازم است و اگر کسی به تلفن زنگ بزند و با فرد دیگری کار داشته باشد  ، آن فرد باید مسیری را طی کرده و به نزد تلفن برود و در این صورت بی نظمی های زیادی در محل کار به وجود می آید که اصلا اصولی و کاربردی نخواهد بود  و مشکلات بسیاری را در بر خواهد داشت که در این صورت استفاده از تلفن سانترال کاملا الزامی بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک ، در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تلفنهای سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال ، با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال و گوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک و در زمینه نصب و راه اندازی ، تعمیرات انواع سانترال پاناسونیک ، کابل و داکت کشی و مرتب کردن خطوط شهری و داخلی ، فعالیت ویژه ایی دارد که به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

 سانترال پاناسونیک ۸۲۴

در حقیقت تلفن سانترال ، به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از طریق گوشی اپراتوری به نام ۷۷۳۰ برنامه ریزی میگردد که از این گوشی هم میتوانید به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده کنید و جهت داخلیهای مربوطه ، هم میتوان از گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ وهم از گوشی های بسیار ساده s500 پاناسونیک استفاده کرد تا هزینه زیادی را متحمل نشوید .

در  گوشی ۷۷۳۰  قابلیتهای بسیار زیادی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به کلید پروگرام یا برنامه ریزی ، کلید هولد ، دکمه اسپیکر ، دکمه کنفرانس ، صفحه ال سی دی ، قابلیت ردیال ، تلفن گویا ، کالزآیدی و دکمه های dss بغل گوشی اشاره کنیم .

دستگاه پاناسونیک ۸۲۴ یکی از پیشرفته ترین دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک می باشد که از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد این دستگاه سانترال ، به صورت اشانتیون در خودش یک کانال اپراتور گویا را جای داده که از قابلیتهای خیلی مهم این سانترال می باشد و دیگر نیازی به خرید تلفن گویا برای این سانترال در صورت کم ترافیک بودن خطها نمی باشد ولی اگر خطهایتان بسیار پر ترافیک است و زنگ خور خوبی دارد میتوانید یک کارت گویای دیگر هم خریداری کرده که باعث مشکل در خطها نگردد و مشتریان هم به مدت زیاد پشت خط نمانند .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند که از ظرفیت ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و در نهایت به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات از لحاظ تلفن در شرکتها حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

دستگاه سانترال نوعی مرکز مخابرات کوچک است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد خود کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند و از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی ، دارای یک ارتباط داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیک۸۲۴ اشاره کرد که پیشرفته ترین تلفن سانترال کم ظرفیت  می باشد .

مهم ترین ویژگی خوب سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار شده و موجب کارایی بهتر کارمندان در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنید که کلیه این کار ها ، نظم و دقت زیاد در مکان ها را در پی دارد .

همانطور که در جریان هستید هر سازمان یا شرکتی که ازتلفن سانترال استفاده میکند دارای یک گوشی اپراتوری می باشد که در سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ که همان گوشی اپراتوری هم است برنامه ریزی سانترال صورت میگیرد .

شرکت ارتباط گستران ، نمایندگی مرکزی پاناسونیک مجری پروژه های مخابراتی شبکه و تلفن سانترال با سابقه ایی طولانی می باشد و با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ۸۲۴

از قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، داشتن ۱کانال اپراتورگویا داخل سیستم می باشد که فقط باید برنامه ریزی و صداگداریش انجام گردد . اما اگر کسی نیاز به تعداد کارت دیزا داشته باشد باید یک عدد کارت دیزای دیگر هم داخلش بگذارد تا جوابگوی تمام خطوط شهریش گردد .

واما قابلیت دیگر سانترال ۸۲۴ پاناسونیک ، کارت کالرآیدی آن می باشد که البته از موارد اختیاری سیستم می باشد مثلا اگر این کارت را روی سیستمتان نصب کنید و کسی تماس از بیرون بگیرد شماره او را خواهید دید و اگر شما آن طرف را به مثلا مدیریت یا داخلی دیگر وصل کنید شماره کاربر بیرون روی خط مدیریت یا داخلی مورد نظر می افتد .

گوشی تلفن این سیستم از نوع هایبرید می باشد که مدل ۷۷۳۰ پاناسونیک از مدل های پرفروش و پر طرفدار ، در این سیستم می باشد و از طریق این گوشی شما میتوانید برنامه ریزی دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را انجام دهید و اما برای صرفه جویی در هزینه ، شما میتوانید از گوشیهای پاناسونیک S500 برای داخلیهای دیگرتان استفاده نمایید تا هزینه مقرون و به صرفه ایی را برای این کار تقبل کرده باشید .

این سیستم را بیشتر برای مجموعه های کوچک تا متوسط انجام میدهند . مانند شرکتهای کوچک و یا واحدهای مدیریتی سازمانها و مراکز دولتی و نیمه دولتی

در هر جای تهران و یا شهرستان که هستید و نیازمند هرگونه خدمات مانند نصب و راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال هستید و یا اگر برای خرید تجهیزات احتیاج به مشاوره دارید کافیست با ما در تماس باشد شرکت ارتباط گستران با کمال افتخار در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قیمت سانترال پاناسونیک ۸۲۴

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ،تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران دستگاههای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال ۸۲۴ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ب تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *