کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک

سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴
نوامبر 25, 2020
سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴
نوامبر 28, 2020

مشخصات کارت توسعه ۸۲۴ :

 • کارت افزایش ۸۲۴
 • قابلیت نصب کالرآیدی
 • پشتیبانی ۳خط شهری و ۸ خط داخلی
 • نصب روی سانترال ۸۲۴ پاناسونیک
 • یکسال گارانتی معتبر
 • قیمت : تماس بگیرید

کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک

 سانترال ۸۲۴ ، در حالت عادی از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و در صورت نیاز به افزایش باید از کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک استفاده نمایید و در جهت ارتقای کامل باید دوعدد کارت توسعه ۸۲۴۸۳ و ۸۲۴۸۰ جاگذاری شود .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ توانایی این را دارد تا ظرفیت ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی را به وسیله کارت توسعه به ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی و در نهایت به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی افزایش دهد .

کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک جهت افزایش ظرفیت خطوط شهری و داخلی سانترال پاناسونیک ۸۲۴ مورد استفاده قرار میگیرد و چنانچه شما عزیزان قصد دارید دستگاه سانترال خود را از ظرفیت ۳۰۸ به ۶۱۶ و یا نهایتا ۸۲۴ افزایش دهید تنها راه چاره شما خرید کارت توسعه ۸۲۴ پاناسونیک میباشد فقط توجه داشته باشید که کارت افزایش ۸۲۴ طوری طراحی شده که ۸سوکت دارد و شما میتوانید به هر سوکت یک خط داخلی متصل کنید .

کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک  افزایش دهنده خطوط شهری و داخلی سانترال ۸۲۴ میباشد که با اضافه کردن این کارت به دستگاه مرکزی ، تعداد خطهای شهری از ۳ به ۶ و ۸ خط  و تعداد داخلیها از ۸ به ۱۶ و نهایتا به ۲۴ خط افزایش میابد .

یکی از قابلیتهای مهم سانترال ۸۲۴ پاناسونیک ، افزایش خطوط شهری و داخلی بر اساس نیاز مشتری میباشد که کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک مدل  ۸۲۴۸۳ قابلیت دوبرابر کردن سانترال را دارد یعنی از ۳خط به ۶ خط شهری افزایش میابد و از ۱۶ گوشی هایبرید ۷۷۳۰ میتوانید استفاده کنید و با گذاشتن کارت ۸۲۴۸۰ از ۶ خط به ۸ خط شهری و از ۱۶ به ۲۴ خط داخلی تبدیل  میگردد و با نصب کارت آخر یعنی ۸۲۴۸۰ فقط از ۸ گوشی آنالوگ میتوانید استفاده نمایید .

اگر شرکت کوچکی دارید و ارتباط شهری و داخلی خیلی برایتان مهم است شرکت ارتباط گستران سیستم سانترال ۸۲۴ پاناسونیک را به شما عزیزان پیشنهاد میکند تا به وسیله آن ، تمام خواسته هایتان به وسیله این سیستم کوچک برآورده گردد .

در حقیقت شما با خرید این دستگاه سانترال ، یک ارتباط کاملا رایگان را برای خود و شرکتتان فراهم نموده اید زیرا تمامی کارمندان در تمام قسمتها به صورت رایگان میتوانند با یکدیگر و بدون بی نظمی در ارتباط باشند.

شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل کارت ۳۰۸ سانترال ۸۲۴ را به صورت کاملا اورجینال و اصل و به همراه یکسال گارانتی معتبر ، از شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک تهیه نمایید .

جهت نصب این کارت ، ابتدا دستگاه سانترالتان را خاموش کنید و سپس درب دستگاه سانترال را باز کرده و ۲عدد کانکتور به همراه کارت افزایش که به شما داده شده را در محل نصب کارت قرار دهید و سپس کارت فوق راروی کانکتورها قرار دهید و به سمت پایین فشار دهید و با استفاده از پیچی که در دست دارید کارت هارا روی کانکتورها محکم کنید و سپس درب دستگاه را ببندید .

قیمت کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک

کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 •  گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک  را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *