قیمت سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶

قیمت دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک
دسامبر 11, 2020
سانترال پاناسونیک ۸۲۴
دسامبر 12, 2020

ویژگیهای سانترال  ۶۱۶

  • ظرفیت اولیه : ۳خط شهری و ۸ خط داخلی
  • ظرفیت میانی : ۶خط شهری و ۱۶ خط داخلی
  • ظرفیت نهایی :۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی
  • قابلیت گویا به صورت پیش فرض روی سانترال
  • قابلیت اتصال کارت نمایشگر شماره

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶

مجموعه مخابراتی که خطوط شهری را در خود جمع آوری میکند و به کاربر ، خود این امکان را میدهد تا با توجه به نیازش از تلفن سانترال استفاده کند را دستگاه سانترال گویند که تلفن سانترال ۹۰درصد مشکلات شما را برطرف خواهد نمود به این صورت که اگر شرکتی ۳ خط شهری و ۵ خط داخلی داشته باشد میتواند از کم ظرفیت ترین سیستم سانترال به نام سانترال پاناسونیک ۸۲۴ بهرمند شود و با توجه به تعداد خط شهری و داخلی که دارد نیاز به خطوط شهری و داخلی سانترال می باشد .

کسی که دارای ۵ خط شهری و ۱۴ خط داخلی باشد باید از سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶ استفاده کند که قابل ارتقاء تا ۸ به ۲۴ میباشد .

سانترال پاناسونیک ۶۱۶ با توجه به قیمت پایین و کیفیت بالا و قابلیتهای زیادی که دارد رضایت مردم را جلب کرده است و به عبارتی از پرفروش ترین سانترالهای کم ظرفیت در ایران میباشد و بدرد شرکتهایی که از خطوط شهری و داخلی کم استفاده میکنند میخورد .

سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶ دارای ۶خط شهری و ۱۶ خط داخلی میباشد که در صورت تمایل به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی افزایش میابد .

برنامه ریزی سانترال ۶۱۶پاناسونیک از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ انجام میگیرد

دستگاه سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶، از سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک به شمار می آید که اکثر شرکتها و کسب و کارهای کوچک به دلیل کاربرد مفیدش و از این نظر که تمام نیازهای آنها را این سیستم کوچک برطرف میکند از آن استفاده میکنند که ظرفیت اولیه این سانترال ۳خط شهری و ۸ خط داخلی میباشد و در حقیقت این سانترال  وبا توجه به امکانات بسیاری که در خود جای داده میتواند مشتریان زیادی را به خودش جذب کند که از قابلیتهای مهم این سانترال سیستم گویای آن میباشد که به صورت پیش فرض روی سانترال قرار دارد و نیازی به خرید کارت گویا برای این سیستم نمیباشد از قابلیتهای دوم این سیستم کارت نمایشگر و قابل ارتقاء بودن خطوط شهری و داخلی آن میباشد .

بدین گونه که جهت افزایش خطوط شهری و داخلی اول باید از کارت ۸۲۴۸۳ استفاده نمود تا بتوانیم از سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶ با ۶خط شهری به ۶ و ۱۶ خط داخلی  افزایش داد و باز همچنین با نصب کارت مدل ۸۲۴۸۰ این ظرفیت بیشتر شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی افزایش می یابد .

معمولا در مکان های تجاری یا پر کارمند ، برای انجام امورمربوطه خود نیاز به بیش از یک خط تلفن بوده که معمولا برای هر خط تلفن نیز یک تلفن نیاز است ، که مدیریت آن کاری به شدت دشوار و جا گیر می باشد ، در شرکت و یا مکان هایی که نیاز به چند خط تلفن باشد ، برای هر فردی یک تلفن لازم است و اگر کسی به تلفن زنگ بزد و با فرد دیگری کار داشته باشد  ، آن فرد باید مسیری را طی کرده و به نزد تلفن برود  که در این صورت بی نظمی های زیادی در محل کار به وجود می آید و اصلا اصولی و کاربردی نخواهد بود  و مشکلات بسیاری را در بر دارد در این صورت استفاده از تلفن سانترال کاملا الزامی بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک ، در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال و گوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک و در زمینه نصب و راه اندازی کارت کالرآیدی ، نصب و راه اندازی کارت گویا ، نصب و راه اندازی خطوط شهری و داخلی  ، تعمیرات انواع سانترال پاناسونیک ، کابل و داکت کشی کامل و مرتب کردن خطوط شهری و داخلی فعالیت ویژه ایی دارد که به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

در حقیقت تلفن سانترال ، به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

سانترال ۶۱۶ پاناسونیک ، از طریق گوشی اپراتوری به نام ۷۷۳۰ برنامه ریزی میگردد که از این گوشی هم میتوانید به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده کنید و جهت داخلیهای مربوطه ، هم میتوان از گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ وهم از گوشی های بسیار ساده s500 پاناسونیک استفاده کرد تا هزینه زیادی را متحمل نشوید و در  گوشی ۷۷۳۰  قابلیتهای بسیار زیادی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به کلید پروگرام یا برنامه ریزی ، کلید هولد ، دکمه اسپیکر ، دکمه کنفرانس ، صفحه ال سی دی ، قابلیت ردیال ، تلفن گویا ، کالزآیدی و دکمه های dss بغل گوشی اشاره کنیم .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات از لحاظ تلفن در شرکتها حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند ، سانترال نوعی مرکز مخابرات است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد یک دستگاه کوچک کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی دارای یک ارتباط داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیکی اشاره کرد که پیشرفته ترین تلفن سانترال کم ظرفیت  می باشد .

مهم ترین ویژگی خوب سانترال ۸۲۴ ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر کارمندان در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنید که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارد .

باید توجه داشته باشید که تمامی دستگاههای سانترال به وسیله برق کارمیکنند و در صورت نبود برق دستگاه سانترال شما به هیچ عنوان کار نمیکند ولی ۲کار میتوانید برای اینکه دستگاهتان خاموش نشود انجام دهید :

  1. استفاده از باطری بک آپ
  2. استفاده از یو پی اس

اگر یکی از موارد بالا را استفاده نمایید به هیچ عنوان با خاموشی دستگاه سانترال مواجه نمیشوید .

همانطور که در جریان هستید هر سازمان یا شرکتی که ازتلفن سانترال استفاده میکند دارای یک گوشی اپراتوری می باشد که در سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ که همان گوشی اپراتوری است برنامه ریزی سانترال صورت میگیرد .

شرکت ارتباط گستران ، نمایندگی مرکزی پاناسونیک مجری پروژه های مخابراتی شبکه و تلفن سانترال با سابقه ایی طولانی می باشد .
ارتباط گستران ، نمایندگی فروش تلفن های سانترال ، گوشی و فکس پاناسونیک و تعمیرات موارد فوق را با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان خواهد بود

قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶

از قابلیتهای مهم سانترال ۶۱۶ پاناسونیک ، داشتن ۱کانال اپراتورگویا داخل سیستم می باشد که فقط باید برنامه ریزی و صداگذاریش انجام گردد . اما اگر کسی نیاز به تعداد کارت دیزا داشته باشد باید یک عدد کارت دیزای دیگر هم داخلش بگذارد تا جوابگوی تمام خطوط شهریش گردد .

واما قابلیت دیگر این سانترال ، کارت کالرآیدی آن می باشد که البته از موارد اختیاری سیستم می باشد مثلا اگر این کارت را روی سیستمتان نصب کنید و کسی تماس از بیرون بگیرد شماره اورا خواهید دید و اگر شما آن شخص را به مثلا مدریت یا داخلی دیگر وصل کنید شماره کاربر بیرون روی گوشی مدیریت یا داخلی مورد نظر البته در صورت استفاده از گوشیهای ال سی دی دار می افتد .

گوشی اپراتوری  این سیستم هایبرید می باشد که مدل ۷۷۳۰ پاناسونیک از مدل های پرفروش و پر طرفدار ، در این سیستم می باشد که از طریق این گوشی شما میتوانید برنامه ریزی دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را انجام دهید و اما برای صرفه جویی در هزینه ، شما میتوانید از گوشیهای پاناسونیک S500 برای داخلیهای دیگرتان استفاده نمایید تا هزینه مقرون و به صرفه ایی را برای این کار تقبل کرده باشید .

این سیتم را بیشتر برای مجموعه های کوچک تا متوسط انجام میدهند . مانند شرکتهای کوچک و یا واحدهای مدیریتی سازمانها و مراکز دولتی و نیمه دولتی

در هر جای تهران و یا شهرستان که هستید و نیازمند هرگونه خدمات مانند نصب و راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال هستید و یا اگر برای خرید تجهیزات احتیاج به مشاوره دارید کافیست با ما در تماس باشد شرکت ارتباط گستران با کمال افتخار در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قیمت سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶

سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶  از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند:

  1. کیفیت
  2. نوع گارانتی
  3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم روی قیمت سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶ تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران ، فروش سانترالهای خود را با یکسال گارانتی معتبر و خدمات پشتیبانی عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ،حدود قیمت سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *