دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

گوشی پاناسونیک ۷۶۶۵
مرداد ۷, ۱۳۹۷
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
مرداد ۱۰, ۱۳۹۷

کم ظرفیت ترین دستگاه سانترال پاناسونیک ، سانترال ۳۰۸ پاناسونیک می باشد که جدیدترین مدل سانترال کم ظرفیت پاناسونیک KX-TES824 در ظرفیت ۳۰۸ می باشد که در مدل های جدید سانترال پاناسونیک ، میتوانیم دستگاه سانترال را تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی ارتقا دهیم .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

در حقیقت تلفن سانترال به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال تمامی مشکلات این چنینی که در متن  بالا گفته شد ، حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند ، این تلفن ، تمامی خطوط را وارد یک دستگاه کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را به آن متصل میکند ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی  دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات  و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک اشاره نمود .

دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را معمولا در شرکتهای کوچک به دلیل نفرات کم استفاده میکنند .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک  ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به سهولت برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین این تلفن می تواند چند نفر را در پشت خط نگه دارد و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنند که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارند .

دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک  ، از طریق گوشی اپراتوری به نام ۷۷۳۰ برنامه ریزی میگردد که از این گوشی هم میتوان به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده کرد جهت داخلیهای مربوطه ، هم میتوان از گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ وهم از گوشی های بسیار ساده s500 پاناسونیک استفاده کرد تا هزینه زیادی را متحمل نشوید در  سانترال پاناسونیک پرظرفیت هم میتوان از گوشیهای دیجیتالی مانند ۳۴۶، ۳۳۳ ، ۷۶۶۵ ، ۷۶۳۳، ۵۴۳ و … استفاده کرد .

گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰و گوشیهای نام برده قابلیتهای بسیار زیادی دارند که از جمله آنها میتوان به کلید پروگرام یا برنامه ریزی ، کلید هولد ، دکمه اسپیکر ، دکمه کنفرانس ، صفحه ال سی دی ، قابلیت ردیال ، تلفن گویا ، کالزآیدی و دکمه های dss بغل گوشی اشاره کنیم  .

دستگاه سانترال پاناسونیک ، قابلیت دیگری را که برای مشترکین در نظر گرفته  این است که در صورت در خواست مشترکین میتواند به گونه ایی  تنظیم گردد که از تماس کارکنان  سازمان یا شرکت به بیرون و تماس های خصوصی آن ها جلوگیری کند و از این طریق از سوء استفاده و هزینه های اضافی جلوگیری نماید ، دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک قابلیت تلفن گویا را دارد که به وسیله آن شرکت به صورت خودکار برای مشتری معرفی میشود و داخلیها را تعریف کرده و درنهایت به دلیل نداشتن داخلی مورد نظر به اپراتور وصل گردد و برقراری نظم و سریع شدن کار ها کمک شایانی کرده است  زیرا از این طریق فردی که زنگ می زند میتواند به طور مستقیم به داخلی مورد نظر خود وصل گردد از این طریق سرعت ارتباط بالاتر میرود و از اشغال بودن زیادی خطوط نیز جلوگیری خواهد شد و بی نظمی ها و شلوغی های خطوط نیز از بین خواهد رفت و از طریق منشی گویا یک پیام ضبط شده برای فردی که تماس گرفته است پخش می گردد و او گزینه ی مورد نظر را انتخاب کرده و به واحد مورد نظر خود وصل می گردد .

سانترال پاناسونیک با ظریفیت های مختلف و به صورت پر  ظریف و کم ظرفیت طراحی شده که مقدار ظریفیت های آن متغیر می باشد  و هر مشترکی طبق نیاز  خود ازآن خریداری و استفاده خواهد کرد .

قابلیتهای سانترال پاناسونیک

 • متصل شدن چند خط در در مکان های تجاری و کلیه شرکت ها برای برقراری نظم
 •  ارتباطات داخلی بین اتاقهای کارمندان  بدون هزینه
 • با برنامه ریزی سانترال پاناسونیک از تماس کارمندان به بیرون میتوان جلوگیری کرد .
 • تایمری کردن خطوط
 • پشت خط نگه داشتن  چند نفر به صورت همزمان
 • تلفن گویا ( منشی اتوماتیک )
 • نمایشگر شماره ( کالرآیدی )
 • ضبط مکالمات
 • صندوق صوتی
 • گزارشگیری تماسهای تلفنی
 • سیستم نوبت دهی
 • مدیریت تماس
 • حالت روز و شب
 • شماره گیری خودکار
 • قابلیت گوشی با طراحی بسیار عالی
 • امکان شبکه سازی
 • کاهش هزینه های مکالمات
 • صندوق صوتی بسیار پیشرفته
 • کم شدن کار منشی اپراتوری
 • برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی از طریق تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال پاناسونیک ۸۲۴

تلفن سانترال پاناسونیک ۸۲۴ یکی از پیشرفته ترین دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک می باشد که از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد این دستگاه به صورت اشانتیون در خودش یک کانال اپراتور گویا را جای داده است که از قابلیتهای خیلی مهم این سانترال می باشد و دیگر نیازی به خرید تلفن گویا برای این سانترال در صورت کم ترافیک بودن خطها نمی باشد ولی اگر خطهایتان بسیار پر ترافیک است و زنگ خور خوبی دارد میتوانید یک کارت گویای دیگر هم خریداری کرده که باعث مشکل در خطها نگردد و مشتریان هم به مدت زیاد پشت خط نمانند .

تلفن سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند که از ظرفیت ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و در نهایت به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات از لحاظ تلفن در شرکتها حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند ، سانترال نوعی مرکز مخابرات است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد یک دستگاه کوچک کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی دارای یک ارتباط داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیکی اشاره کرد که پیشرفته ترین تلفن سانترال کم ظرفیت  می باشد .

مهم ترین ویژگی خوب سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر کارمندان در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنید که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارد .

همانطور که در جریان هستید هر سازمان یا شرکتی که ازتلفن سانترال استفاده میکند دارای یک گوشی اپراتوری می باشد که در سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ که همان گوشی اپراتوری هم است برنامه ریزی سانترال صورت میگیرد .

قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ۸۲۴

از قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ، داشتن ۱کانال اپراتورگویا داخل سیستم می باشد که فقط باید برنامه ریزی و صداگداریش انجام گردد . اما اگر کسی نیاز به تعداد کارت دیزا داشته باشد باید یک عدد کارت دیزای دیگر هم داخلش بگذارد تا جوابگوی تمام خطوط شهریش گردد .

واما قابلیت دیگر سانترال ۳۰۸ پاناسونیک ، کارت کالرآیدی آن می باشد که البته از موارد اختیاری سیستم می باشد مثلا اگر این کارت را روی سیستمتان نصب کنید و کسی تماس از بیرون بگیرد شماره اورا خواهید دید و اگر شما آن طرف را به مثلا مدریت یا داخلی دیگر وصل کنید شماره کاربر بیرون روی خط مدیریت یا داخلی مورد نظر می افتد

گوشی این سیستم هایبرید مدل ۷۷۳۰ پاناسونیک از مدل های پرفروش و پر طرفدار ، در این سیستم می باشد که از طریق این گوشی شما میتوانید برنامه ریزی دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را انجام دهید و اما برای صرفه جویی در هزینه ، شما میتوانید از گوشیهای پاناسونیک S500 برای داخلیهای دیگرتان استفاده نمایید تا هزینه مقرون و به صرفه ایی را برای این کار تقبل کرده باشید .

قیمت دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک  ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک ،تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *