دوربین مداربسته چیست

خریدار سانترال دست دوم پاناسونیک
مارس 19, 2019
مرکزتلفن سانترال پاناسونیک
آوریل 17, 2019

شرکت زمرد تصویر ، با توجه به نیازهای مشتریان توانسته دوربین مداربسته ، با بهترین کیفیت و بهترین خدمات و با مشاوره در زمینه قیمت و نصب دوربینهای مداربسته جهت آپارتمان های مسکونی ، تجاری و نصب دوربینهای مداربسته و کنترل از راه دور و انتقال تصویر رایگان روی موبایل و طراحی و خدمات دوربینهای مداربسته در خدمت شما عزیزان می باشد .

دوربین مداربسته چیست 

سیستم تلوزیونی که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل دهد تا قابلیت مشاهده و ضبط تصاویر را داشته باشد و درجایگاه خود ثابت بوده و تصاویر را به جاهای دیگر ارسال کند را دوربین مداربسته گویند که به اینگونه دوربینها دوربین امنیتی هم گفته میشود که در بین مشتریان ، برخی هستند که به غیر از قیمت به دنبال کیفیت با گارانتی معتبر میگردند .

و اگر بخواهیم یک تعریف کلی از دوربین مداربسته داشته باشیم باید بگوییم که دوربین های مدار بسته یک جسم کروی شکل مانند هستند که قابل استفاده در محیطهای بسته مانند داخل ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری می باشند و برای اهداف امنیتی و نظارتی به کار برده می شوند و از آنها برای امنیت مکان ها استفاده می شود و سبب می شود جرایم و خطاهای احتمالی کم شده و شاید دیگر رخ ندهد و همچنین عملکرد افراد و تجهیزات از طریق دوربین های مدار بسته ارزیابی گردد  .

انواع دوربین مداربسته

 • دوربینهای دام که ظاهری کروی شکل و به صورت نیم دایره می باشند و درمحیطهای بسته مانند داخل ساختمانهای مسکونی ، راهروها ، ساختمانهای تجاری ، اداری و فروشگاهها نصب میگردند .
 • دوربینهای بولت : ظاهری کشیده دارند و به دلیل خاصیت ضد آب بودنش در محیطهای باز استفاده میگردند .
 • دوربینهای مینیاتوری ( مخفی ) : این نوع دوربینها ، دوربینهای بسیار کوچکی هستند که به دلیل سایز کوچکشان و جاسازی در هرجا به دوربینهای مخفی یا جاسوزی هم گفته میشود .
 • دوربینهای بی سیم : این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و جهت محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردد و نیازی به کابلکشی هم ندارد
 • دوربینهای مداربسته دام سقفی دید در شب : دام به اصطلاح یعنی گرد که به صورت سقفی و در محیطهای بسته استفاده میگردد و دید در شب این دوربینها به این دلیل است که چراغ های ال ای دی در دورتادورش قرار گرفته است که در تاریکی مطلق هم دیده میشود در حقیقت دوربینهای مداربسته دام سقفی به دوربینهایی گفته میشود که به شکل گنبدی شکل بوده و معمولا به دلیل اینکه ضد آب نیستند در زیر سقف قرار میگیرند و در دو نوع معمولی آنالوگ و فلزی دید در شب در بازار موجود میباشداین دوربینها معمولا در مکانهای بسته ، داخل شرکتها ، منازل و در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارند و نوع معمولی و دید در شب دوربینها بستگی به خود کاربر دارد که بخواهد از چه کیفیتی برای دوربینها استفاده کند .
 • دوربینهای مداربسته بولت دید در شب 
 • دوربین بالت دید در شب : این نمونه دوربینها به دلیل ظاهری کشیده و ضد آب بودنشان در فضاهای بیرون استفاده میگردند .
 • دوربین صنعتی :در دوربین های دید در شب دام سقفی صنعتی ،چون لنز دوربین از خود دوربین جدامیباشد پس باید از لنز ۲/۸ تا ۱۲ و ۶۰ استفاده  کرد .وهرچه لنز دوربین بالاتر باشد دوربین از دید در شب بالاتری برخوردار میگردد .
 • دوربین نیمه صنعتی :این گونه دوربینها کاملا شبیه به صنعتی می باشند فقط اندازه این دوربینها از صنعتی کوچکتر است .
 • دوربینهای مداربسته ریز مینیاتوری ( مخفی )
 • دوربین مینیاتوری ( مخفی ) :دوربینهای کوچکی هستند که در اندازه های کوچک تولید میگردند و دسترسی به آنها بسیار سخت است به همین دلیل به آن دوربین مخفی یا دوربین جاسوسی گویند که اغلب تصاویرشان از طریق دی وی آر ضبط میگردد که از طریق کنترل از راه دور هم قابل تنظیم می باشند ، این نوع دوربینها را در اشیا ، تلویزیون ، تلفن و یا حتی در گیاهان هم میتوان جاسازی نمود که این نوع دوربینها ، دوربینهای کوچکی می باشند که خیلی ریز هستند و بعنوان دوربین مخفی یا جاسوسی هم استفاده میگردد .
 • دوربینهای مداربسته  IP ( تحت شبکه ) :این نوع دوربینها از طریق کابل LAN و انتقال تصویر دوربین به کامپیوتر متصل میگردد که روی NVR نصب میگردد .این نوع دوربینها یک ورودی LAN و یک ورودی برق و یک ورودی برای میکروفن دارند .برای دوربین مداربستهip، دستگاه NVR نصب میگردد که از طریق کابل LAN دوربینها به NVR نصب میگردند این نوع دوربینهای تحت شبکه ( IP )، بسیار گران ولی در عین حال بسیار حرفه ایی و با کیفیت می باشند که از مزایای این دوربینها کیفیت بسیار بالای تصاویر ، پهنای باند ، کنترل از راه دور ، تصویری بسیار قوی و امکان ارسال صدا ، برق ، تصویر و شبکه رادارا می باشند این نوع دوربینها بدون دی وی آر ، کار میکنند و تصاویر را در خود ضبط میکنند و تنها عیب این دوربینها قیمت بالای آنها می باشدو کیفیت تصویرشان از ۱مگاپیکسل تا ۸ مگاپیکسل می باشد  .دوربینهای مداربسته تحت شبکه  ( IP ) جدیدترین نسل دوربینهای مداربسته می باشند که در بازار های جهانی بسیار متداول گردیده است .در دوربینهای مداربسته تحت شبکه ( IP ) دیگر نیازی به DVR نمی باشدو دستگاه NVR جای دستگاه دی وی آر را میگیرد .دوربین های تحت شبکه یا همان  ip از امنیت بسیار بالایی برخوردار میباشند ،در دوربین های مداربسته تحت شبکه یا همانipکیفیت تصویر فوق العاده و بدون نویزی را میتوانید داشته باشید که دوربینهای مداربسته بی سیم را میتوان از این دسته شمرد .
 • دوربینهای مداربسته بی سیم 
 •   نمونه دیگر دوربین هاکه خیلی هم پرکاربرد است دوربینهای بی سیم میباشد ، این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و برای محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردد .ولی اگر امکان کابلکشی برایتان وجود دارد از نصب دوربینهای بی سیم خودداری نمایید زیرا ثبات کمتری نسبت به دوربینهای باسیم دارند .

هرکدام از این دوربینها به دو دسته دام و بولت تقسیم میگردند :

 1. دوربین دام : ظاهری کروی شکل دارد و قابل استفاده در محیطهای بسته مانند داخل ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری می باشد .
 2. دوربین بولت : ظاهری کشیده دارد و به دلیل ضد آب بودنش قابل استفاده در محیطهای باز می باشد

 دوربین مداربسته آنالوگ 

دوربین های آنالوگ ،  سری اول دوربین های مدار بسته می باشند که نسبت به سیستم های جدید از کیفیت قدیمی تری برخورداند و امروزه نیز برای مکان های ساده تر از آن استفاده می کنند ، اما دوربین های مداربسته ahd تکنولوژی جدیدی داشته  که کیفیت تصاویر را بهتر نشان می دهد  و قابلیت های زیادی را در خود دارد و انواع مختلفی از آن با نام های متفاوتی در بازار عرضه میگردند .

دوربینهای آنالوگ از لحاظ قیمت ، مقرون به صرفه هستند ولی از کیفیت پایینی برخوردار می باشند و و هزینه سیم کشی بسیار بالایی را در برمیگیرند و از لحاظ امنیت هم بسیار ضعیف عمل میکنند .

دوربین مداربسته ای اچ دی 

دوربینهای ای اچ دی برخلاف موارد بالا از کیفیت و قیمت بسیار مناسب و دید درشب و کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشند .

دوربینهای ای اچ دی از لحاظ کیفیت بسیار در مراتب بالاتری نسبت به آنالوگ قرار دارند که دارای رنگ و تصویر بسیار عالی می باشند و هزینه سیم کشی بسیار پایینی نسبت به آنالوگ دارد .

دوربینهای مداربسته ای اچ دی  ، نوعی دوربین دیجیتال می باشند که دارای کیفیت و رنگ بسیار بالا و دید در شب قوی می باشند وهزینه سیم کشی هم در دوربین AHD نسبت به دوربین آنالوگ بسیار پایینتر است .

شرکت زمرد تصویر با ارائه دوربینهای مداربسته AHD دو مگاپیکسلی سعی در برآوردن نیازهای شما با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار عالی می باشد .

دوربینهای AHD  از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشند ، این دوربینها از قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشند که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

دوربینهای دید در شب ahd با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد . و اما دوربین شبکه یا همانip که همان دوربینهای دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه NVR ارسال و دریافت کنند .

دی وی آر دردوربینهایahd ، همان دستگاه ضبط تصاویر که از خاصیت دیجیتالی برخوردار است را گویند که با کیفیت ۲مگاپیکسل ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ۲مگاپیکسل تصاویر را پخش میکند .

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این سیستم ها را نصب و تنظیم کنند.

شرکت زمرد تصویر با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت .

دردوربینهای مداربسته AHD دستگاه دی وی آر ، از خاصیت دیجیتالی برخوردار می باشد که با کیفیت بسیار بالایی تصاویر را ضبط و با همان کیفیت هم ذخیره میکند که ازطریق دی وی آر میتوانید تصاویر دوربین خود را ضبط و از طریق هارد یا همان حافظه دستگاه به مدت دلخواه تصاویر را ذخیره کنید ، که دی وی آر ها از ۴ کانال شروع میشوند و به ۳۲ کانال هم ختم میگردند و هارد یا همان حافظه دوربین با توجه به تعداد دوربین و نحوه ضبط و مقدار روزی که میخواهید ذخیره کند بستگی دارد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته در ایران به صورت کاملا تخصصی ، اقدام به معرفی ، فروش و خدمات پس از فروش خود به همراه برچسب گارانتی زمرد تصویر مینماید *دوربینهای  زمرد تصویر به بهترین نوع طراحی شده و آماده ارائه می باشند*

تفاوتهای دوربینهای مداربسته ای اچ دی نسبت به دوربینهای آنالوگ

 • دوربینهای  ای اچ دی از کابلکشی بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به دوربینهای آنالوگ برخوردار است
 • قابلیت دیگر و مهم دوربینهای AHD نسبت به آنالوگ ، انتقال تصویر رایگان روی موبایل یا تب لت می باشد و درهرجایی که باشید میتوانید از طریق موبایل یا تب لت روی موبایل منزل یا محل کار خودتان را ببینیدولی برای انتفال تصویردر دوربینهای آنالوگ ابتدا باید آی پی استاتیک  را خریداری کنید و ماهیانه پولی را بابت آی پی استاتیک خریداری شده پرداخت نمایید  .
 • بزرگترین نقطه قوت دوربینهای AHD در رابطه با کابل مصرفی و رزولوشن ۲مگاپیکسل بسیار قویش میباشد
 • دوربینهای  AHD  جدیدترین نسل دوربینهای مداربسته ایی هستند که بعد از دوربینهای آنالوگ وارد بازار شده و از کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد .

نکته مهم :

هیچوقت کیفیت دوربین مربوط به برند خاصی نمیباشد بلکه نحوه نصب ، کابلکشی ،  پشتیبانی و گارانتی ، از شرکتهایی که دارای رزومه معتبر می باشند قابل قبول تر میباشد .

شرکت زمرد تصویر با ۱۵ سال سابقه بسیار معتبر از شرکت های بسیار موفق در زمینه دوربینهای مداربسته با نصب و کابلکشی حرفه ایی و گارانتی بسیار معتبر و رزومه ایی قوی ، آماده ارائه  هرگونه خدمات دوربینهای مداربسته به مشتریان گرامی می باشد .

پیشنهاد ما به شرکتهایی که مجهز به تلفن سانترال هستند ، نصب دوربینهای AHD با قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشد ، زیرا کارمندان بادیدن دوربین  ، دقت بیشتری روی رفتار و قوانین شرکت خواهند داشت و به طور ناخوداگاه از جرم و یا دزدی جلوگیری میکنند زیرا طبق نظریه روان شناسان ، وقتی مردم بدانند توسط دوربین چک میشوند بسیار محتاطانه رفتار میکنند  .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید 

مزایای دوربین مداربسته

 1. کاهش وقوع جرم
 2. کمک به تحقیقات پلیس
 3. جلوگیری از دزدی و جرم
 4. از طریق ضبط تصاویر به وسیله دوربینهای مداربسته میتوانیم به تحقیقات پلیس کمک شایانی کنیم .
 5. محافظت از کودک یا سالمند
 6. نظارت بر محل کار یا منزل از طریق انتقال تصویر روی موبایل
 7. امنیت بیشترجان و مال
 8. یکی از مزایای مهم دوربینهای مداربسته انتقال تصویر رایگان روی گوشی همراهتان می باشد .
 9. یکی دیگر از مزایای سیستم مداربسته این است که میتواند علاوه بر ضبط تصاویر ، اتفاقاتی را که در طول شبانه روز رخ میدهد نکاتی را در بازپخش به شما گوش زد میکند . به طور مثال اگر شما در منزل یا محل کارتان یک کالای بسیار گران قیمتی داشته باشید باید حتما از سیستم های  مداربسته با انتقال تصویر روی موبایل استفاده نمایید و قبل از اینکه مالتان به سرقت برود باید به فکر این قضیه باشید زیرا با استفاده از سیستم انتقال تصویر روی گوشی همراهتان به راحتی به استراحت پرداخته و یا به مسافرت بروید .

کنترل کردن از طریق دوربینهای مداربسته از موارد بجایی می باشد که به عنوان چشم دومتان میتوانید استفاده نمایید .

شما با نصب دوربینهای مداربسته و از طریق گوشی همراه خود میتوانید به راحتی خانه یا محل کارخود را رهاکرده و به سفر بروید و از طریق انتقال تصویری که روی گوشی همراهتان بر محیط منزل و یا محل کار خود مسلط باشید و نوعی امنیت را برای خانه و محل کارتان برقرار کنید .

 1. شرکت زمرد تصویر ،دوربینهای مداربسته لنز سونی قاب فلزی ای اچ دی با دید درشب واقعی و عالی و با کیفیتی بسیار عالی و مقاوم در برابر آب و۱ دستگاه دی وی آر جهت ضبط تصاویرو۱عدد هارد جهت ذخیره تصاویر و منبع تغذیه ، فیش و آدابتور با کیفیت فول اچ دی با زاویه دید بالا وانتقال تصویررایگان روی گوشی همراه با یکسال گارانتی طلایی شرکت زمرد تصویر و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی عالی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد که به طور قابل قبولی با دوربینهای تحت شبکه رقابت خاصی را انجام میدهد .
 2.  دوربینهای مداربسته منفعت های زیادی برایمان در جهت جان و مال ما دارد که یکی از این منفعت ها ، مانع شدن از وقوع جرم و جنایت و سرقت می باشد که در این زمینه  کمک بسیار خوبی برای ما می باشد .

با استفاده از دوربینهای مداربسته میتوانید کودک یا سالمند خود را از طریق گوشی همراهتان به راحتی مشاهده کنید و از سلامتشان باخبر باشید .

به طور مثال مغازه هایی که از دوربین استفاده میکنند از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا دوربینها، درحقیقت پلیسهای شبانه روز ۲۴ ساعته ایی هستند که به ما در امنیت کمک شایانی میکنند .

دوربینهای مداربسته منفعت های زیادی برایمان در جهت جان و مال ما دارد که یکی از این منفعت ها مانع شدن از وقوع جرم و جنایت و سرقت است که در این زمینه  کمک بسیار خوبی برای ما می باشد .

با استفاده از دوربینهای مداربسته میتوانید کودک یا سالمند خود را از طریق گوشی همراهتان به راحتی مشاهده کنید و از سلامتشان با خبر شوید  .

به طور مثال مغازه هایی که از دوربینهای مداربسته استفاده میکنند از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا دوربینها، درحقیقت پلیسهای شبانه روز ۲۴ ساعته ایی هستند که به ما در امنیت کمک شایانی میکنند .

مزیت دیگر دوربینهای مداربسته خوب این است که شما میتوانید غیابی شاهد همه اتفاقات شرکت از طریق انتقال تصویر روی موبایلتان باشید و تسلط بیشتری روی شرکتتان داشته باشید

درحقیقت دوربینهای مداربسته از لحاظ امنیت کاربردهای بسیاری داردکه از جمله آنها میتوان به امنیت منازل شخصی ،فروشگاهها ، پارکینگ ساختمانها

مغازه ها ، هتل ها و … اشاره نمود .

نکات قابل توجه جهت خرید و نصب دوربین مداربسته

 1. بازدید از محل
 2. انتخاب جای مناسب جهت نصب دوربین
 3. انتخاب دوربین با کیفیت ( مدل ، ظاهر و کاربرد )
 4. نوع لنز دوربین : از اجزای مهم و اصلی دوربین همین لنز دوربین می باشد
 5. نوع بدنه دوربینهای مداربسته از نوع پلاستیکی یا فلزی می باشد
 6. قابلیت دید در شب ( دوربینهایی که این قابلیت را دارا هستند در تاریکی مطلق هم تصویر بسیار خوبی به شما میدهند)
 7. گارانتی معتبر
 8. کیفیت تصویر
 9. کیفیت دید در شب دوربین مداربسته
 10. کیس دوربین ( فلزی یا پلاستیکی )

این موارد  ویژگیهایی می باشند که دوربینهای مداربسته باید داشته باشد .

بهترین روش برای تشخیص رزولوشن یا همان کیفیت دوربینهای مداربسته ، رکورد کردن تصویر با دستگاه دی وی آر می باشد .

پس از ضبط تصاویر مورد نظر توسط دی وی آر ، از طریق کامپیوتر اجرا میکنیم و رزولوشن یا همان کیفیت تصویر را برسی میکنیم.

چرا از دوربینهای مداربسته باید استفاده کنیم 

یکی از دلایل مهمی که باید از سیستم مداربسته استفاده کرد امنیت بالای آن می باشد زیرا اتفاقاتی که در طول شبانه روز رخ میدهد را به طور کامل نمایش میدهد و در مکانهای مختلف مانند سازمانها ، ادارات ، منازل شخصی ، فروشگاهها ، پارکینگها ، مغازه ها ، هتل ها و …. به کار میرود .

 1. معمولا جاهایی مانند ادارات ، منازل مسکونی ، مغازه ها ، پارکینگها ، فروشگاهها ، هتل ها و … از مکانهایی هستند که باید دوربین در آنها نصب گردد .
 2. معمولا مدیرانی که در محل کار خود حضور چندانی ندارند میتوانند از طریق دوربینهای مداربسته کارمندان خود را چک کنند و با خیال راحت به کارشان بپردازند .
 3. در واحدهای مسکونی کوچک و مغازه ها ، دوربین را طوری نصب و تنظیم میکنند که ورودی واحدو مغازه را نشان دهد .
 4. درب ورودی ساختمانها
 5. پارکینگها
 6. حیاط ساختمان
 7. پشت بام
 8. انبار ها
 9. صندوق یا دخل مغازه

مثلا اگر شما جنس گرانقیمتی را در منزل یا محل کار دارید باید حتما از دوربینهای مداربسته استفاده کنید تا با اطمینان کامل و خیالی راحت به کار خود بپردازید و یا به مسافرت بروید .

جهت نصب سیستم مداربسته دید در شب ، ابتدا باید از محل کارشناسی گردد تا مشخص گردد چه نوع دوربینی نیاز آن مجموعه می باشد و نحوه کابل کشی از محل دوربین تا محل نصب باید مشخص گردد.

دوربینهای مداربسته یک خروجی تصویر و یک ورودی برق دارند که برق دوربین اکثرا ۱۲V2AH می باشد .

خروجی تصویر دوربینهای مداربسته دید در شب ، مستقیم به تلوزیون یا دستگاه دی وی آر یا NVR نصب میگردد .

ورودی LAN دو پورت می باشد که برای تصاویر سیستم مداربسته دید در شب ، استفاده میگردد .

برای اتصال دوربینهای مداربسته دید در شب به دستگاه دی وی آر از کابل RG59 استفاده میگردد که در دوسر کابل فیش BNC قرار دارد، که یک سر آن به دوربین و یک سر دیگرش به دی وی آر نصب میگردد .

 1. اگر سیستم مداربسته در فضای بیرون باشد باید کابلها از لوله فلکسی رد گردند .
 2. اگر دوربینهای مداربسته در فضای داخل باشند از داخل داکت رد میگردند .

۳دلیل که باعث میشود درمحل کار و یا منزلتان ، دوربین مداربسته نصب کنید:

 • زیرنظر داشتن مجرمان

با داشتن دوربینهای مداربسته ، میتوانید مطمئن باشید که اگر زمانی در منزل یا محل کارتان جرمی اتفاق افتاد ، با استفاده از فیلم دوربینهای مداربسته که در دست دارید برای اثبات جرم اقدام نمایید زیرا دوربینها به شناسایی مجرم کمک شایانی میکنند و همچنین تمام کارهای مجرم را برسی میکنند .

اگر دوربینهای مداربسته در سازمان یا محل کار خود دارید این موضوع باعث میگردد تاهرگونه مورد مشکوکی را پیگیری کرده تا از بروز جرم و جنایت جلوگیری نمایید . زیرا دوربین های مداربسته مانع بسیار بزرگی برای جلوگیری از جرم و جنایت هستند و باعث ترس و وحشت مجرمان میگردد .

 • جلوگیری از اشتباهات کارکنان

با استفاده از دوربینهای مداربسته در دفاتر کاری میتوانید اشتباهات کارکنان خود را به حداقل برسانید زیرا منع کننده خوبی برای کارمندان به حساب میاید و کارمندان با دیدن دوربینهای مداربسته نمیتوانند هرگونه اشتباهی را انجام دهند زیرا این را میدانند که از طریق دوربینهای مداربسته تحت نظر هستند این موضوع برای سازمانها یا محیطهایی که حسابرسی و یا پول نقد وجود دارد بسیار حائز اهمیت می باشد .

 • کمک به کشف حقایق

زمانی که در محل کار موضوعی اتفاق میفتد افرادی هستند که به عنوان مجرم شناخته میشوند که شما میتوانید از طریق دوربینهای مداربسته دید در شب ، مجرمان واقعی را شناسایی کنید و همچنین از طریق دوربینهای مداربسته جلوی اتهام بی جهت به افراد را بگیرید .

آیا باید منزل خود را هم دوربین مداربسته نصب کنیم ؟

جواب این سوال به دلیل مشغله های کاری زیاد که همه ما با آن مواجه هستیم  و ساعاتی از روزمان را در منزل نیستیم بله است زیرا در نبود ما فرزندان و یا افراد سالمندمان در خانه هستند که احتیاج به مراقبت دارند وما برای آنها پرستار میگیریم ولی همیشه دغدغه این را داریم که الان فرزندمان چه میکند و یا پرستار چگونه با فرزند و یا سالمندمان برخورد میکند پس بهترین گزینه برای شما دوربین مداربسته است تا از طریق انتقال تصویری که روی گوشی همراهتان دارید فرزند ، سالمند و یا پرستار را چک کنید و خیالتان از هر لحاظی راحت باشد .

در قسمت پارکینگ منازل مسکونی که محل تردد ساکنان منزل است نصب دوربینهای مداربسته لازم و ضروری می باشد و از سوتفاهمات جلوگیری میکند .

شرکت زمرد تصویر با فکرکردن به نیازهای عموم مشتریان توانسته بهترین دوربین با کیفیت عالی و دید در شب قوی و واقعی و قیمتی بسیار مناسب و ۱سال گارانتی طلایی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی  و مدرن به مشتریان خود عرضه نماید.

نصب دوربینهای مداربسته بعد از کارشناسی 

اگر در فضای داخل ساختمان جعبه تقسیم دوربینها رابخواهیم نصب کنیم ، سیم و کابلها را از داخل داکت رد میکنیم و از طریق فیش BNC دوربینها را نصب میکنیم .

یک آدابتور هم در جعبه تقسیم قرار میدهیم تا برق دوربینها تامین گردد و اگر در فضای بیرون جعبه تقسیم دوربینها را بخواهیم نصب کنیم ، کابلها را از لوله فلکسی باید عبور میدهیم و تا دستگاه دی وی ار بیاوریم ، لوله فلکسی برای این منظور است که باد و باران خرابش نکند و صدمه ایی به کابلها نزند و برای امنیت بیشتر سیمها و بریده نشدنشان توسط دزدان استفاده میگردد .

چگونگی نصب هارد بر روی دستگاه دی وی آر جهت ذخیره تصاویر 

جهت ذخیره تصاویر دوربینها ، باید هارد را روی دستگاه دی وی آر نصب کنیم تا تمام تصاویر ضبط شده ذخیره گردند .

جهت نصب هارد ، درب دستگاه دی وی آر را باز کرده و هارد را روی آن قرار میدهیم در دی وی آر دوعدد کابل قرار دارد :

۱- کابل دیتای هارد

۲- کابل برق

هارد را که نصب کردیم درب دستگاه دی وی آر را میبندیم و مانیتور و فیش AV را به تلوزیون یا مانیتور وصل کرده و تصاویر بالا می آوریم .

مزایای دوربین مداربسته تحت شبکه ( IP )

 1. کیفیت بالا
 2. بدون کابلکشی
 3. دوربینهای بی سیم با کیفیت و امنیت بالا
 4. امکان ارسال همزمان تصویر ، صدا و برق در بستر شبکه

معایب دوربین های مداربسته تحت شبکه ( IP )

 1. قیمت بسیار بالای دوربینها
 2. محدودیت پهنای باند

 دوربینهای مداربسته در کارگاهها ، کارخانجات ، هتل ها و بیمارستانها  :

سیستم مداربسته را برای به صفر رساندن خطاها و اشتباهات و دزدیها و جرایم در نظر میگیرند مانند کارگاهها ، بیمارستانها ، کارخانجات و هتلها

که باوجود سیستم مداربسته در این مجموعه ها اشتباهات به صفر خواهد رسید .

باید در اینگونه مجموعه ها از دوربینی با کیفیت  و دید در شب عالی استفاده کرد زیرا درصد خطای کمتری دارند ، به طور مثال دوربینهای مداربسته برای بیمارستانها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

شرکت زمرد تصویر این امکان را برایتان فراهم میکند تا براحتی از این نوع سیستم ها استفاده بهینه ایی داشته باشید .

دوربینهای مداربسته زمرد تصویر دارای ۱سال گارانتی طلایی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار معتبربا انتقال تصویر رایگان روی موبایل  یا سیستمهای کامپیوتری می باشد که توسط بهترین و متخصص ترین نصابان این شرکت برای شما راه اندازی میگردد .

زمرد تصویر ارائه دهنده برترین دوربین های AHD با قابلیت دید در شب قوی و لنز سونی  می باشد .

این مرکز با تجربه ، با پیاده سازی مقدار زیادی سیستم مداربسته و با بکارگیری استانداردهای موجود ، همواره توانسته رضایت مشتریان خود را به همراه داشته باشد .

دوربینهای مداربسته AHD دوربینهای دیجیتالی می باشند که پورت خروجی در آنها تعریف شده و کیفیت رنگ و تصویر بسیار بالایی دارند .

دوربینهای مداربسته AHD با کیفیت بسیار بالایی که دارند در رده بعد از دوربینهای IP قرار دارند و از لحاظ کابلکشی از هزینه بسیار مقرون و به صرفه تری برخوردار هستند

نقش دوربینهای مداربسته در جلوگیری از وقوع جرم

نصب دوربینهای مداربسته برای همه ما منفعت بسیارزیادی دارد که یکی از این منافع ، ممانعت از وقوع جرم یا سرقت منازل مسکونی می باشد که سیستم مداربسته کمک بسیار خوبی در این زمینه به ما میکند .

طبق مطالعات انجام شده تصویر هر فرد حداقل در روز ۳۰بار ، توسط دوربین های مداربسته ثبت میگردد که کشور ایران هم از این امر مستثنی نیست .

علت کاهش وقوع جرم با اجرای دوربین مداربسته

 • در حقیقت مجرم از ترس اینکه موقع وقوع جرم ، شناسایی ، دستگیر و بازداشت شود از جرم خودداری میکند زیرا دوست ندارد تصویرش توسط دوربینها ، دردادگاه بر علیهش استفاده گردد .
 • نیروهای امنیتی میتوانند به صورت همزمان تمام نقاط ساختمان را برسی کرده و طی رفتارهای مشکوک متهم احتمالی را در همان لحظه دستگیر کنند .
 • مردم و رانندگان با دیدن دوربینهای مداربسته ،نکات امنیتی و قوانین را بیشتر رعایت میکنند .
 • روان شناسان میگویند : مردم وقتی آگاه باشند که توسط دوربینهای مداربسته تحت نظر هستند بهتر رفتار میکنند پس بنابراین بهتر است سیستم مداربسته آشکارا و در دید مردم در ساختمان نصب گردد و مخفی نباشد .

دوربینهای مداربسته ارزان قیمت

برخی از دوربین های مداربسته با قیمتی بسیار پایین در بازار عرضه میگردنداما آیا این دوربینها از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند ؟

براساس مطالعات انجام شده هرچه قیمت سیستم مداربسته بالاتر باشد از قابلیت ها ، تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است ، به طور مثال کیفیت تصویر دوربینهای آنالوگ خیلی کمتر از ای اچ دی و آی پی می باشد .

معمولا کیفیت تصویر دوربینهای مداربسته آنالوگ ،بسیار معمولی و ضعیف هستند ومهم ترین اصل درسیستم مداربسته ، کیفیت تصویر و تشخیص چهره اما کیفیت بسیار بالا می باشد .

مثلا یک سیستم مداربسته دید در شب باید امکان تصویر برداری در شب با کیفیت بسیار بالا را داشته باشد ولی سیستم مداربسته ارزان قیمتها از کیفیت خوبی برخوردار نمیباشد زیرا هم از نور ضعیفی برخوردار هستند و مشکل لنز و کیفیت را دارندو تصویر را نامفهوم نشان میدهد  .

دوربین های مداربسته به دلیل اینکه از قطعات الکترونیکی تشکیل شده است دارای کیفیت و قیمتهای متفاوتی می باشند که طول عمر و کیفیت دوربین های مداربسته بستگی به کیفیت قطعات داخلی دوربین های مداربسته دارد .

به شما پیشنهاد میکنیم سعی کنید قبل از خرید سیستم مداربسته ، با کارشناسان فروش شرکت زمرد تصویر مشورت کنید تا بهترین دوربین های مداربسته را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی عالی خرید نمایید .

معمولا دوربین های مداربسته ،پلیسهای ۲۴ ساعته ایی هستند که میتوانند با بهترین کارایی محافظ بسیار خوبی در برابر منافع ما باشند که همواره بیدار هستند ولی ما باید با داشتن اطلاعات زیاد از بین دوربینها بهترین آنها را انتخاب کنیم که ضرری به منافعمان نخورد .

دوربین های مداربسته در حال حاضر در سطح جهان دارای هزاران نوع  شرکت سازنده می باشد ولی ما با اطلاعات درست باید طوری عمل کنیم که بهترین دوربین با بهترین کارایی را انتخاب کنیم که از لحاظ کارایی بهترین باشد تا بتوانیم از آن بهره لازم را ببریم .

ممکن است کسی برای محل کار یا منزل خود دوربین با قیمتی ارزان را پرداخت کند اما موقعی که از محل زندگی یا کارش دزدی میگردد و وقتی تصویر را میبیند به دلیل نبود کیفیت نتواند چهره شخص را شناسایی کند و در این موقع هم از لحاظ روحی و هم مالی ضربه بسیار بزرگی به او وارد میگردد پس

داشتن اطلاعات و مشاوره رایگان از شرکتها موجب تصمیم گیری بهتر شما در خریدتان میگردد .

نصب دوربینهای مداربسته خانگی

دوربینهای مداربسته را برای منازل جهت امنیت و آرامش بیشتر ساکنان نصب میکنند چنانچه منزلتان طوری طراحی شده که امکان وارد شدن از طریق دیوارهای حیاط برای افراد مختلف مقدور است باید داخل حیاط و پارکینگتان را هم مجهز به سیستم مداربسته نمایید .

در واقع پارکینگها و دیوارهای کوتاه ساختمانها از عواملی می باشد که بیشتر در معرض دزدی قرار میگیرد و تنها راه کارشان مجهز کردن آنها به دوربینهای مداربسته دید در شب عالی می باشد .

در جوامع امروزی از کاربردهای زیادی جهت حفظ جان و مال خود استفاده میکنند که یکی از اینها استفاده از اینترنت است که قابلیت نمایش روی گوشی همراهتان را برایتان مقدور میسازد که شما با این تکنولوژی حتی از راه دور هم میتوانید منزل یا محل کار خود را زیر نظر داشته باشید  که شرکت زمرد تصویر ،  پاینترین هزینه و بالاترین کیفیت ، بهترین انتقال تصویر روی موبایتان را به صورت رایگان برای شما عزیزان به ارمغان می آورد .

چگونه بهترین دوربین مداربسته را با بهترین قیمت خریداری کنیم 

شرکت زمرد تصویر ، در سرتاسر کشور تجهیزات مداربسته را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ، خدمت شما عزیزان ارائه می نماید کافیست با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید تا بهترین خرید را انجام دهید .

کاربردهای مهم دوربینهای مداربسته 

 • یکی از کاربردهای مهم دوربینهای مداربسته ، افزایش امنیت و دومین کاربرد مهم آن  نظارت بر کارمندان ، منزل و محل کار می باشد .
 • ویژگی سوم سیستم مداربسته استفاده از سرویسهای اینترنت جهت نظارت و انتقال تصویر روی موبایل می باشد
 • کارکرد بعدی آن این است که باعث کاهش هزینه و ایجاد امنیت و کارکرد بهتر کارمندان می باشد
 • شرکت فنی مهندسی زمرد تصویر با ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و تجهیزات شبکه و سیستم های امنیتی و دزدگیر اماکن اعلام آمادگی می نماید .
 • از ویژگیهای منحصر به فرد دوربینهای مداربسته ، نور محیط می باشد که تصاویر را باکیفیت بهتری نمایش دهد و کارکرد بعدی سیستم مداربسته این است که باعث کاهش هزینه و ایجاد امنیت و کارکرد بهتر کارمندان می باشد
 • دستگاه دی وی آر سیستم مداربسته یا همان دستگاه ضبط کننده تصاویر ، بستگی به تعداد دوربینهای موجود دارد که از امکانات خوب دی وی آر مشاهده محل از راه دور و در بستر اینترنت با انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشد .
 • قبل از خرید سیستم مداربسته و با توجه به متراژ کابلکشی میتوانید از کارشناسان شرکت زمرد تصویر مشاوره گرفته و در صورت لزوم از بازدید محل نصب ، هماهنگی بفرمایید .

توجه داشته باشید در محلی که دوربینهای مداربسته را میخواهید نصب کنید به اینترنت مجهز باشد تا بتوانید از انتقال تصویر روی گوشی همراهتان و مشاهده لحطه به لحطه تصاویر لذت ببرید و مدیریت کامل روی محیط داشته باشید .

شرکت زمرد تصویر ، نمایندگی دوربینهای مداربسته در تهران خدمات خود را شامل :

 1. نصب دوربین مداربسته
 2. انتقال تصویر روی گوشی همراه
 3. فروش دوربین مداربسته
 4. مشاوره و پشتیبانی در زمینه دوربین
 5. کابلکشی دوربینها را با افراد متخصص و در سریعترین زمان ممکن و با بهترین نحو انجام خواهد داد .
 6. از اصلی ترین خدمات زمرد تصویر نصب و خدمات پشتیبانی عالی دوربینها با کیفیت سرویس دهی عالی و نصب اصولی می باشد .
 7. شرکت زمرد تصویر ، توسط گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در کار و نصب دوربینهای مداربسته با مناسبترین قیمت ، شما عزیزان را در این زمینه یاری میکند و خدمات عالی را به شما عرضه میدارد .
 8. نصب حرفه ایی دوربینهای مداربسته و دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت
 9. فروش انواع دوربینهای آنالوگ ، AHD،IP
 10. جابجایی ، سرویس و رفع خرابی دوربینها جهت مغازه ها ، فروشگاهها ، پارکینگها ، کارگاهها ، آپارتمانها ، انبارها و مراکز دولتی و غیر دولتی و انواع شرکت و ویلاها از صفر تا صد با گارانتی معتبر و طلایی شرکت زمرد تصویر
 11. زمرد تصویر نمایندگی مرکزی دوربینهای مداربسته ، با توجه به نیاز مشتریان دوربینهایی متناسب با بودجه شما و با کیفیت بالایی را به شما عزیزان عرضه میدارد .
 12. شرکت زمرد تصویر ، با مشاوره در زمینه قیمت ، نصب و کابلکشی دوربینهای مداربسته جهت آپارتمانهای مسکونی و تجاری و … نصب دوربینهای مداربسته و کنترل از راه دور با انتقال تصویر رایگان روی موبایل و خدمات پشتیبانی بسیار عالی در خدمت شما عزیزان می باشد .

قیمت دوربین مداربسته

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت دوربین مداربسته ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت زمرد تصویر، سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت زمرد تصویر ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *