راه اندازی سانترال تحت شبکه

دوربین مداربسته دام سقفی
سپتامبر 8, 2018
دوربین مداربسته دید در شب
اکتبر 21, 2018
فناوری صدا در بستر شبکه را سانترال تحت شبکه گویند که امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، راه اندازی سانترال و یا سیستم تحت شبکه در بیشتر شرکتها بک امر ضروری به حساب می آید .
در این مقاله قصد داریم به راه اندازی سانترال تحت شبکه بپردازیم پس اگر به دنبال تحول در کسب و کارتان هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

سانترال تحت شبکه چیست

با افزایش نیازهای افراد به امکانات جدید تر برای تلفن سانترال ، مراکز سانترال سنتی جای خود را به مراکز تحت شبکه دادند .

مرکز تلفن تحت شبکه ، مرکزی است که به جای استفاده از زوج سیم تلفن از شبکه های کامپیوتری استفاده میشود که در آن از تلفنهای بسیار پیشرفته با امکانات و قابلیتهای جدید جهت پاسخگویی استفاده میشود .

اکثر صاحبان کسب و کارها در این روزها به فکر راه اندازی مراکز تلفن تحت شبکه و استفاده از سیستم ویپ هستند که بی شک راه اندازی سانترالهای تحت شبکه از انتخاب های مطمئن و قابل اعتماد مدیران کسب و کار میباشد .
فناوری انتقال صدا در بستر اینترنت را سیستم ویپ یا تحت شبکه گویند که قبل از هر چیزی شما نیازمند یک مرکز تلفن میباشید تا بتوانید ارتباطات تلفنی را یکپارچه کنید .
در سیستم ویپ ، صدا به صورت بسته دیجیتالی و از طریق شبکه منتقل میشود پس در نتیجه نیازی به خطوط آنالوگ مخابراتی نمیباشد .
اکثر شرکتها برای ساده کردن ارتباطشان با مشتریان و مدیریت بهتر خطوط شهری ، مراکز تلفن را راه اندازی میکنند که تا مدتی قبل مراکز تلفن به صورت آنالوگ و با استفاده از باکسهای سانترال راه اندازی میشد که با بوجود آمدن سیستم ویپ همه چیز تغییر کرد .

قابلیتهای سانترال تحت شبکه

  • انتقال مکالمه
  • فکس کردن با استفاده از شبکه
  • دسترس در تمام دنیا
  • کنفرانس صوتی و تصویری
  • ضبط خودکار مکالمه ها
  • کم هزینه بودن ارتباطات
  • سرعت و کیفیت بالا

راه اندازی سانترال تحت شبکه

جهت راه اندازی سانترال تحت شبکه به یک سری تجهیزات از قبیل کامپیوتر pc با پردازنده دو هسته ایی ۳ گیگ ، رم با حافظه ۴گیگ ،هارد ۵۰۰ گیگ ، کارت خطوط شهری و گرند استریم مناسب تلفن مورد نظر نیاز میباشد .

بعد از آماده کردن تجهیزات سانترال تحت شبکه باید برنامه های مربوطه را نصب نمایید و سپس وارد تنظیمات شده و زبان مورد نظر را انتخاب کنید و سپس در صورت تمایل به مدیریت هارد ، گزینه yes را انتخاب میکنید و با انتخاب کلمه Remove all میتوانید کل هاردتان را فرمت کنید و سپس گزینه yesرا وارد کنید

در صورتی که مایل به انجام تنظیمات سرور شبکه هستید میتوانید اقدام کنید که شامل تنظیمات ip دستی یا اتوماتیک و انتخاب نام ip میباشد .

در این مرحله باید فعال بودن کارت شبکه را تعیین کنید و سپس باید انتخاب کنید که ip به صورت دستی تنظیم گردد یا به صورت خودکار .

اگر دستی را انتخاب کردید میتوانید گزینه manualy را بزنید و اگر قد دارید تماس تلفنی برقرار کنید باید برای تنظیمات شبکه داخلی اقدام کنید .

در این مرحله نام سرور ویپ را به شکل دستی وارد میکنید و سپس گزینه تایید را میزنید اکنون میتوانید تنظیمات مربوط به زمان سرور را انجام دهید .

قیمت سانترال تحت شبکه

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال تحت شبکه را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت سانترال تحت شبکه را از مجموعه ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک بخواهید .

**شماره تماس ارتباط گستران : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱                                                    شماره همراه : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *