سانترال پاناسونیک

تعمیرات تلفن پاناسونیک در تهران
آگوست 4, 2018
نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک
آگوست 5, 2018

دستگاهی که به وسیله آن خطوط شهری و داخلی با هم در ارتباط قرار میگیرند و تعداد زیادی خطوط را در خود جای میدهد را سانترال گویند .

سانترال پاناسونیک

سنترال یا همان سانترال ، دستگاهی است که از طریق آن چند خط داخلی و شهری به هم متصل میگردد و در حقیقت خطوط شهری را از خطوط داخلی جدا میکند که دارای قابلیتهای زیادی هم می باشد .

در محیطهایی مانند شرکت ها و مراکز های تجاری و دولتی چون از چند خط مختلف استفاده میکنند و هر خط هم به طور یقین به گوشی نیاز دارد و از طرفی هم نمیشود در یک میز چند گوشی تلفن استاده کرد هم بخاطر اینکه شلوغ میشود و هم به خاطر اینکه مدیریت خطها از طریق گوشیهای مختلف خیلی سخت است به همین دلیل از دستگاه سنترال یا همان سانترال استفاده میکنند تا از طریق یک گوشی بتوان همه خطوط را مدیریت کرد و هم اینکه روی میز از چند گوشی استفاده نشود در واقع با به وجود آمدن دستگاه سانترال کلی از مشکلات حل شده و شما به راحتی وبدون مشکل میتوانید فرد تماس گیرنده را به شخص مورد نظرش وصل کنید و هیچ اتلاف وقتی هم رخ نخواهد داد .

دستگاه سانترال به دودسته پرظرفیت و کم ظرفیت تقسیم میگردد که تلفنهای کم ظرفیت از ۳خط شهری و ۸خط داخلی شروع شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی در سانترال پاناسونیک خاتمه می یابد .

اگر کسب و کار خود را به تازگی راه اندازی کردید و قصد خرید و استفاده از دستگاه سانترال مخابراتی را دارید بهترین گزینه برای شما دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ میباشد .

مثلا تلفن سانترال پاناسونیک KXTES824 از۳خط شهری و ۸خط داخلی شروع میشود و تا۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی قابل افزایش می باشد و قابلیت پاسخگویی خودکار و نمایشگر شماره را دارد .

مثلا اگر شخصی با شرکت شما تماس بگیرد پیغامی که از قبل ضبط شده برای مخاطب پخش خواهد شد و اگر مخاطب ، شماره داخلی خود را بداند میتواند مستقیم به داخلی مورد نظر خود متصل گردد ویا در نهایت به اپراتور وصل میشود .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ به صورت اشانتیون  یک کانال دیزا یا پاسخگوی خودکار را در خودش قرار داده که قادر به پاسخگویی خودکارخطوط شهری می باشد

قابلیت دیگر این دستگاه کارت کالرآیدی می باشد که از طریق این کارت میتوانید شماره کسانی که تماس میگیرند را ببینید و داشته باشید .

مثلا اگر کسی با مدیریت کارداشته باشد اپراتور اورا به مدیریت وصل کند شماره مخاطب ، روی گوشی مدیریت نمایش داده خواهد شد که البته کارت کالرآیدی و کارت دیزا موارد اختیاری دستگاه سانترال پاناسونیک می باشند .

سانترال مخابراتی پاناسونیک مزیتی که نسبت به تلفن معمولی دارد این است که دستگاه سانترال میتواند مدیریت تماس داشته باشد مثلا از تماس شرکت با بیرون خود داری کند یعنی با برنامه ریزی سانترال مرکزی ، شما قادر هستید برای هرکسی که دوست داشتید ، خط شهریش را باز کنید ولی برای بقیه ببندید که این کار به هزینه تلفن هم کمک میکند و میتوانید همزمان چند خط شهری و داخلی را به وسیله یک گوشی به هم متصل کنید .

تلفن سانترال پاناسونیک ، قابلیت برقراری ارتباط با داخلیها توسط کلیدهای قابل برنامه ریزی و همچنین قابلیت تماس سریع بدون نیاز به شماره گیری را دارامی باشد .

تلفن سانترال پاناسونیک ، تلفنی با قابلیت برنامه ریزی میباشد که برنامه ریزی دستگاه به وسیله این تلفنها صورت میگیرد که معمولا این نوع گوشیها به درد کسانی میخورد که سروکارزیادی با تلفن دارند .

اگر کسی خواست سانترال پاناسونیک خود را از ۲۴ خط داخلی و ۸ خط شهری بیشتر کند  باید کلا دستگاه خود را عوض کند و به جای ۸۲۴ از TDA100 و یا سانترال ns500 استفاده کند که تا ۷عدد ظرفیت جای کارت شهری و داخلی را دارند .

دستگاه پاناسونیک مدل  TDA100D و ns دارای پورت USB برای برنامه ریزی سانترال از طریق نرم افزار و همچنین قابلیت پشتیبانی از ۱۷۶ خط شهری و داخلی را دارا می باشند .

ویژگیهای بی نظیر سانترال پاناسونیک TDA100D، پشتیبانی از خطوط ۴یا ۵ رقمی PRI ، کارت دیزا و کارت کالر آیدی می باشد که این سیستم در صورت اولیه به صورت پک ۸۲۴ موجود می باشد که یک کارت نمایشگر خطوط شهری هم به عنوان اشانتیون داخل این پک قرار گرفته شده یعنی دیگر نیازی به خرید کارت نمایشگر برای این سیستم ندارید .

از قابلیتهای دیگر این سیستمها ، وجود خطوط داخلی دیجیتال به صورت پیش فرض روی سانترال می باشد که برروی منبع تغذیه سوار شده و اگر کسی کلا همین تعداد دیجیتال به کارش بیاید نیازی به هزینه اضافه برای خرید کارت دیجیتال ندارد .

سانترال پاناسونیک TDA100 ، قابلیت ارتقادارد و یک کارت ۸پورت شهری را روی ۸خط شهری اول میتواند قرار بدهد تا کارتی از این طریق اشغال نگردد ، که سبب افزایش ظرفیت دستگاه TDA100 میشود بدون اینکه جای کارتی را اشغال کند در واقع در دستگاه TDA100D هرکارت شهری قابلیت مجهز بودن به کارت نمایشگر را دارا می باشد که این امر باعث کاهش هزینه شرکتها هم میگردد که به این دلیل استقبال خیلی خوبی از این سیستم شده است .

در صورت افزایش خطوط شهری و داخلی میتوانید از سانترال های پاناسونیک tde200 و یا tde600 هم استفاده نمایید .

قابلیتهای سانترال پاناسونیک

 • فعال در تمام شبانه روز
 • بسیار مقرون به صرفه
 • دسترسی به مخاطب بدون اتلاف وقت
 • امکان شماره گیری سریع
 • مدیریت هزینه
 • نمایشگر شماره
 • پیغام گیر گویا
 • مدیریت تماسها
 • صفربند
 • برقراری ارتباط داخلیها بدون هزینه
 • ارسال موزیک برای خطوط شهری و داخلیهای در حال انتظار
 • برقراری مکالمات زنجیره ایی
 • برقراری ارتباط کنفرانس داخلیها با یکدیگر و با خطوط شهری
 • انتخاب هر خط شهری توسط کلید مربوطه
 • پاسخگویی به مکالمات شهری وارده به داخلی مورد نظر
 • امکان ارتقای خطوط شهری و داخلی
 • صرفه جویی در هزینه
 • استفاده از سیستم ثبت و ضبط مکالمات
 • پاسخگویی به مکالمات شهری وارده به داخلی مورد نظر
 • قابلیت توسعه خطوط شهری و داخلی

قیمت سانترال پاناسونیک

 • کیفیت
 • گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی

مجموعه ارتباط گستران دستگاههای سانترال خود را با یکسال گارانتی و خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترالهای پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت سانترالهای پاناسونیک را از ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر بخواهید *

  **شماره تماس ارتباط گستران : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱                    شماره همراه : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ **     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *