کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳

کارت داخلی ۰۱۷۰پاناسونیک
آبان ۲۲, ۱۳۹۹
کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱
آبان ۲۵, ۱۳۹۹

کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، کارت نمایشگر خطوط شهری سانترال دیجیتال پاناسونیک میباشد که ۸ خط شهری را ساپورت میکند .

کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک

کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، همان کارت نمایشگر شماره خطوط شهری میباشد که هر کارت ۸ خط شهری را ساپورت میکند ور در صورت استفاده از گوشیهای مانیتور دار میتوانید از این کارت روی سانترال خود بهرمند گردید .

در حقیقت کارت کالرآیدی یکی از قابلیت های مهم سانترال های پاناسونیک میباشد که جهت ارتباط بهتر با مشتریان و دیدن شماره تماس گیرنده استفاده میگردد .

اگر در سانترالمان از ۱۶ خط شهری استفاده میکنید و از هر ۱۶ خط انتظار دیدن شماره تماس گیرنده را دارید باید از ۲عدد کارت نمایشگر شماره استفاده نمایید .

کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، کارت ۸ پورتی میباشد یعنی با استفاده از این کارت ۸ خط شهری برایتان نمایش داده میشود .

کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳ را روی کارتهای شهری ۰۱۸۰ و ۰۱۸۱ قرار میدهند و در این صورت نیازی به جای کارت اضافه در سانترال نمیباشد .

طراحی کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳ به گونه ایی میباشد که اگر کارت شهری و کارت ۰۱۹۳ را روی سانترال خود نصب کنید امکان دریافت سیگنالهای مخابراتی را خواهید داشت ودر غیر اینصورت این امکان را ندارید .

به ازای هر ۸ خط شهری روی سانترالتان میتوانید یک عدد کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ۸خطه را نصب کنید تا بتوانید شماره تماس گیرنده را براحتی مشاهده نمایید .

کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳ پاناسونیک در سانترال های tdaو tde قابل استفاده میباشد و در صورت نیاز به کارت نمایشگر براحتی میتوانید از کارت ۰۱۹۳ جهت نمایشگر خطوط شهریتان استفاده نمایید .

کارت شهری ۰۱۸۰ و ۸۱ کارتهای اصلی سانترال پاناسونیک هستند و یک اسلت را به صورت جداگانه اشغال میکنند در حالی که کارت ۰۱۹۳ نوعی کارت فرعی میباشد که جهت نصب اسلتی را اشغال نمیکند و روی اسلت کارت شهری قرار میگیرد .

البته کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، نوعی کارت اختیاری است یعنی اگر شما به هردلیلی بخواهید شماره تماس گیرنده خود را داشته باشید

میتوانید از کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، بهرمند گردید .

قیمت کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت کالرآیدی ۰۱۹۳ پاناسونیک ، را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *