کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک

کارت دیزای پاناسونیک
مهر ۲۷, ۱۳۹۹
کارت شهری ۱۱۸۰پاناسونیک
آبان ۱۰, ۱۳۹۹

کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک ، کارت افزایش ۲۴ پورتی آنالوگ آیدی دار میباشد که فقط روی سانترال های TDA100Dکارمیکند .

کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک

کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک یکی از کارتهای ارتقای سانترال TDA100D میباشد که دارای ۲۴ خط داخلی آنالوگ بوده و قابلیت کالرآیدی را دارد به شرطی که از گوشیهای با صفحه ال سی دی استفاده نمایید .

با استفاده از این کارت میتوانید از ۱۶ گوشی ساده ال سی دی دار استفاده کنید .

کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک از کارتهای ارتقای سانترال میباشد که قابلیت پشتیبانی از گوشیهای ساده را دارا میباشد

کارتهای سانترال دیجیتال پاناسونیک TDA100D

  1. کارت شهری ۱۱۸۰( ۸ خط شهری اول )
  2. کارت شهری ۱۱۸۶( ۸خط شهری دوم  )
  3. کارت داخلی ۱۱۷۸ ( ۲۴ خط داخلی آنالوگ آیدی دار )
  4. کارت داخلی ۰۱۷۲ ( ۱۶ خط داخلی دیجیتال )
  5. کارت ۰۱۹۰ ( کارت آپشنال )
  6. کارت ۰۱۹۱ ( کارت دیزا )
  7. کارت ۰۱۹۳ ( کارت آیدی )

سانترال پاناسونیک TDA100D، دارای پک ۸۲۴ می باشد که یک کارت نمایشگر و یک کارت دیزا و ۴ خط دیجیتال را در خود جای داده است که میتوانید برای ارتقای سیستم خود از کارتهای فوق که در بالا اشاره شد استفاده کنید در این سیستم دیگر نیازی به خرید کارت کالرآیدی و دیزا ندارید چون این پک همراه با کارت آیدی و دیزا برای شما ارائه میگردد .

سانترال پاناسونیک TDA100D ، جدیدترین سیستم سانترال پاناسونیک است که قابلیت ارتقای خطوط شهری تا ۱۱۲و خطوط داخلی تا ۱۷۶ را دارامی باشد و قابلیت اتصال به کامپیوتر را از طریق پورت USB دارد .

این سیستم به صورت پیش فرض دارای ۸ خط شهری ( کارت ۱۱۸۰ ) و ۲۴ خط داخلی آنالوگ ( کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک )و ۴ خط داخلی دیجیتال به همراه کارت کالرآیدی و دیزا و دارای ۷ اسلت قرار گیری کارت شهری و داخلی می باشد .

از مهمترین کارتهای این سانترال کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک دارای کالرآیدی میباشد زیرا با وجود این کارت نیازی به خرید کارت نمایشگر ندارید .

نمایندگی پاناسونیک ولیعصر

نمایندگی پاناسونیک ، با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش ، نصب ،راه اندازی و برنامه ریزی پاناسونیک در راستای ارائه هرچه بهترخدمات خود به مشتریان عزیز تلاش میکند ، امید که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه کشور را ادامه دهیم و آماده ارائه هرگونه خدمات از قبیل نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی ، کابلکشی تلفن ، برق کشی ساختمان و جابجایی سانترال و خطوط آن با بهترین قیمت ، بهترین کیفیت وبهترین خدمات به  شما عزیزان خوهد بود  .

استثنایی ترین قیمت سانترال پاناسونیک ، خرید سانترال ، فروش سانترال پاناسونیک ، تعمیرات و نگهداری سانترال پاناسونیک ، خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک

نمایندگی فروش انواع محصولات پاناسونیک ، لوازم جانبی سانترال پاناسونیک ، نمایندگی مرکزی پاناسونیک ، سانترال پاناسونیک ، خدمات سانترال ، دستگاه سانترال پاناسونیک ، پاناسونیک ، قیمت سانترال پاناسونیک ، خرید سانترال پاناسونیک ، گوشی سانترال پاناسونیک ، خرید و فروش مرکز تلفن سانترال پاناسونیک ، سانترال دست دوم پاناسونیک  تعمیرات انواع فکس گوشی ،  مرکز تلفن و انواع کارتهای سانترال پاناسونیک ، نصب کامل سانترال پاناسونیک ، برنامه ریزی سانترال پاناسونیک

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر، در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال وگوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولات شامل یکسال گارانتی شرکت ارتباط گستران می باشند.

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، فعالیت خود رادر زمینه فروش ، تعمیرات ، نصب ،راه اندازی و برنامه ریزی سیستم های سانترال پاناسونیک به انجام رسانده و درراستای ارائه هرچه بهترخدمات خود به مشتریان عزیز تلاش میکند امید این را داریم که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه کشور را ادامه دهیم و آماده ارائه هرگونه خدمات از قبیل نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی ، کابلکشی تلفن ، برق کشی ساختمان و جابجایی سانترال و خطوط سانترال با بهترین کیفیت و امیدوار به همکاری بیش از پیش با شما عزیزان خوهیم بود  .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های خدمات سانترال از قبیل نصب و راه اندازی مرکز تلفن های پر ظرفیت و کم ظرفیت و تهیه ، تعمیر انواع فکس و گوشیهای مربوطه ،  عیب یابی نرم افزاری ، سخت افزاری ، ردیابی و اتصال خطوط شهری و داخلی و نگهداری از دستگاه سانترال با کیفیت خدماتی بی نظیر

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی اداری ، مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه درخصوص نصب ، راه اندازی و نگهداری سیستمهای تلفن سانترال میباشد .

قیمت کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *