دوربین مداربسته باکیفیت

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰
ژانویه 2, 2019
تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰
ژانویه 5, 2019

دوربین مداربسته را بیشتر جهت به صفر رساندن خطاها ، اشتباهات ، دزدیها و جرائم مانند کارگاهها ، بیمارستانها ، کارخانجات و هتلها در نظر میگیرند که باوجود دوربین مداربسته در این مجموعه ها اشتباهات به صفر خواهد رسید .

نصب دوربین مداربسته برای همه به دلیل منع از جرم و جنایت و یا سرقت منازل ، امری واجب بوده و کمک بسیار زیادی به شما میکند زیرا مجرم به دلیل اینکه دوربینهای مداربسته تصاویر او را ضبط و ذخیره  میکنند و به دلیل شناخته شدن و بازداشت ، ناخوداگاه از جرم و جنایت جلوگیری خواهد کرد .

دوربین مداربسته با کیفیت

دوربین مدار بسته یک جسم کروی شکل مانند میباشد که قابل استفاده در محیطهای مسکونی ، تجاری و اداری می باشد و برای اهداف امنیتی و نظارتی و جهت امنیت بیشتر به کار برده می شود و سبب می شود جرائم و خطاهای احتمالی کم شده و شاید دیگر رخ ندهد و همچنین عملکرد افراد و تجهیزات از طریق دوربین های مدار بسته ارزیابی گردد  که به صورت دام و بولت در بازار موجود میباشد .

 • دوربین دام : ظاهری کروی شکل دارد و قابل استفاده در محیطهای بسته مانند داخل ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری می باشد .
 • دوربین بولت : ظاهری کشیده دارد و به دلیل ضد آب بودنش قابل استفاده در محیطهای باز می باشد .

در حقیقت دوربین مداربسته به یک سیستم تلویزیونی گفته میشود که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل داده و در جاهایی مشخص و ثابت نصب می گردد و تصاویر ثبت شده را به یک یا چندین محل می فرستد که نام دیگر این دوربینها ، دوربینهای امنیتی میباشد که در حفاظت و نظارت ، کاربری بسیار بالایی داشته و تقریبا در همه جا، میتوان از این دوربینها استفاده کرد تا از ارتکاب جرم و دزدی ، جلوگیری گردد .

کیفیت بالای تصاویر ضبط شده توسط دوربینهای مداربسته از اهمیت بسیار ویژه ایی برخوردار میباشد که تصاویر با کیفیت بالا در دوربینهای مداربسته توسط ۳عامل تعیین میگردد :

 1. رزولوشن تصویر
 2. قدرت ضبط تصویر توسط دستگاه ضبط تصاویر
 3. قابلیتهای تصویری

شاید در هنگام خرید دوربین مداربسته این سوال برایتان پیش بیاید که آیا رزولوشن یک دوربین مهم است یا خیر که باید بگویم جواب این سوال بله است زیرا رزولوشن ثبت تصاویر ارتباط مستقیم با کارایی دوربین مداربسته دارد پس اگر قصد دارید که در محل کار یا منزلتان دوربین مداربسته نصب کنید باید آن دوربین از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتوانید چهره ، پلاک خودرو و … را با کمترین افت کیفیت تصویر نمایش دهد .

دوربین مداربسته با کیفیت از نوع ای اچ دی با دید در شب و کیفیت تصویر عالی و با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر روی موبایل  ، در حال حاضر از بهترین دوربینهای ارزان قیمت با کیفیت بالا میباشد که از لحاظ کیفیت رنگ و تصویر بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ قرار دارد و برعکس دوربینهای آنالوگ ، شامل هزینه سیم کشی بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد .

در دوربینهای ای اچ دی ، دستگاه دی وی آر ، همان دستگاه ضبط تصاویر است که از خاصیت دیجیتالی برخوردار میباشد که با کیفیت بالا ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ، تصاویر را پخش میکند .

دردوربین مداربسته هرچه تعداد فریم و رزولوشن تصویر بالاتر باشد به میزان فضای ذخیره سازی بالایی نیاز دارد پس در هنگام خرید دوربین مداربسته با کیفیت حتما به دستگاه دی وی آر و ان وی آر توجه داشته باشید تا متناسب با آن باشد .

یکی از مهمترین قابلیت های دوربین مداربسته ، قابلیت دید در شب میباشد زیرا باعث میشود تا در شب یا در محیط های تاریک هم تصاویر با با کیفیت خوب و تا شعاع مشخص در اختیار کاربر قرار بگیرد .

دوربین مداربسته دید در شب به ۴ دسته آنالوگ ، ای اچ دی ، شبکه و بی سیم تقسیم میگردد .

دوربین های آنالوگ ،  سری اول دوربین های مدار بسته هستند که نسبت به سیستم های جدید از کیفیت قدیمی تر و پایینی برخوردار بوده  و امروزه نیز برای جاهای های ساده تر از این دوربینها استفاده میگردد ، اما دوربین های مداربسته ای اچ دی ، تکنولوژی جدیدی داشته  که کیفیت تصاویر بهتری داشته و قابلیت های زیادی را دارا میباشند که انواع مختلفی از این دوربین ، با نام های مختلف در بازار عرضه میگردد .

دوربین مداربسته با کیفیت ای اچ دی با توجه به مزایای خود ، هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده که باعث شده طرافداران این نوع دوربین ، بیشتر ازدوربینهای دیگر باشد  .

دوربین مداربسته شبکه یا همان ip ، از نوع دوربینهای دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه کامپیوتر ارسال و دریافت کنند .

به طور کلی کارکرد و اصول دوربین های مدار بسته مشترک می باشد و تجهیزات یکسانی دارد ولی باید توجه داشت که چیپ تصویر ، مهم ترین قسمت یک دوربین مدار بسته بوده که وظیفه آن تبدیل کردن رشته های نوری به اطلاعات دیجیتالی می باشد.

درکل دوربین مداربسته ای اچ دی ، طوری ساخته شده که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارد و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این دوربینها را نصب و تنظیم کنند.

جهت نصب دوربین مداربسته با کیفیت ای اچ دی ، ابتدا باید از محل کارشناسی گردد تا مشخص گردد چه نوع دوربینی نیاز آن مجموعه می باشد و نحوه کابل کشی از محل دوربین تا محل نصب باید مشخص گردد .

 • دوربینهای مداربسته یک خروجی تصویر و یک ورودی برق دارند که برق دوربین اکثرا ۱۲V2AH می باشد .
 • خروجی تصویر دوربین مداربسته دید در شب ، مستقیم به تلوزیون یا دستگاه دی وی آر نصب میگردد .
 • ورودی LAN دو پورت می باشد که برای تصاویر دوربین مداربسته دید در شب ، استفاده میگردد .

برای اتصال دوربین مداربسته به دستگاه دی وی آر از کابل RG59 استفاده میگردد که در دوسر کابل ، فیش BNC قرار دارد که یک سر آن به دوربین و یک سر دیگرش به دستگاه دی وی آر نصب میگردد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، با توجه به نیازهای مشتریان توانسته دوربینی با بهترین کیفیت و بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه دهد و با مشاوره در زمینه قیمت و نصب دوربین مداربسته جهت آپارتمان های مسکونی ، تجاری و کنترل از راه دور و انتقال تصویر روی موبایل در خدمت شما عزیزان ارجمند می باشد .

دوربین مداربسته با کیفیت ای اچ دی ، تقریبا بیشتر بازار را در حیطه خود قرار داده و اکثر شرکتها به دلیل کیفیت بالای دوربین مداربسته ای اچ دی ، تمرکز و فروش خود را به این نوع دوربین معطوف کرده اند .

دوربینهای AHD از کیفیت بالا ، قیمت بسیار مناسب ، دید درشب و کیفیت تصویرعالی با قابلیت ضبط تصاویروانتقال تصویر برروی موبایل برخوردار می باشند

شرکت زمرد تصویر با ارائه دوربین مداربسته با کیفیت ای اچ دی ، سعی در برآوردن نیازهای شما با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار عالی دارد .

دوربین مداربسته ای اچ دی ، از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشد و از قابلیت انتقال تصویر روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشند که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

دوربین مداربسته ای اچ دی  با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده  که در همین خصوص  طرافداران این نوع دوربینها بیشتر از دوربین های دیگر  می باشد .

شرکت زمرد تصویر با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی تقدیم شما عزیزان خواهد کرد  .

مزیتهای دوربین مداربسته

 • کاهش جرم به دلیل شناسایی توسط دوربین مداربسته
 • کمک به تحقیقات پلیس
 • پیشگیری از دزدی به دلیل ترس از ضبط تصویر و چهره توسط دوربین مداربسته
 • کنترل خانه ، کودک و سالمند
 • جلوگیری از دزدی کارمندان به وسیله دوربین مداربسته زیرا کاملا واقف هستند که شما از طریق دوربین مداربسته آنهارا تحت نظر دارید .

کنترل خانه جهت کودک و سالمند توسط دوربین مداربسته و از طریق انتفال تصویر روی گوشی همراه صورت میگیرد و شما عزیزان میتوانید از این طریق از سلامت کودک و سالمند خود باخبر گردید .

شمامیتوانید از طریق دوربین مداربسته ناظر شرکت و منزلتان باشید و وقتی در شرکت یا منزلتان حضور ندارید ولی باید از وضع شرکت مطلع باشید با انتقال تصویر روی گوشی همراهتان از وضع شرکت یا منزلتان مطلع میشوید .

دوربین مداربسته در ادارات ، از دزدی کارمندان جلوگیری میکند زیرا کارمندان کاملا واقف هستند که شما از طریق دوربین مداربسته آنهارا تحت نظر دارید .

مغازه هاو شرکتهایی که به دوربین مداربسته مجهز هستند احساس امنیت بیشتری را برای کارمندان و مشتریان به وجود می آورند .

درحقیقت دوربینهای مداربسته ، پلیسهای ۲۴ ساعته با بهترین کارایی و محافظان ما می باشند زیرا یکسره بیدار بوده و باعث منفعت های زیادی برایمان میگردند .

نصب دوربین مداربسته در سطح جهان ، دارای هزاران نوع شرکت سازنده می باشد ولی ما باید با علم زیاد ، بهترین و با کیفیت ترینشان را انتخاب کرده تا در موقع جرم و جنابت و سرقت از کیفیت تصاویر خوبی برخودار باشیم .

دوربینهای آنالوگ

دوربین آنالوگ ، ابتدایی ترین دوربین مداربسته بوده که صدا و تصویر ، در این دوربینها توسط کابل دورشته ایی به صورت جداگانه انجام میگردد .

دوربینهای آنالوگ از لحاظ کیفیت بسیار ضعیف بوده و تصاویر ضعیفی را ارسال میکند و باید بگویم که امواج دوربینهای آنالوگ همواره در معرض نویز قرار دارند .

در ارسال تصاویر دوربینهای آنالوگ ، ضعف بسیار بزرگی وجود دارد که شامل هزینه هنگفت کابلکشی می باشد و از معایب مهم دوربین آنالوگ به شمار میرود .

به دلیل قیمت بسیار پایینی که دوربینهای آنالوگ دارند بیشترین فروش را در بازار ایران دارند و مزایایی که دوربینهای آنالوگ دارند قیمت پایین و نصب ساده آنها می باشد و حالا معایب این نوع دوربینها : کیفیت پایین ، نویز پذیر بودنشان ، هزینه بالای سیم کشی و کیفیت ضعیف تصاویر میباشد .

دوربین مداربسته با کیفیت ای اچ دی از نظر کیفیت ، بسیار در مراتب بالاتری نسبت به دوربین آنالوگ قرار دارد زیرا دارای رنگ و تصویر بسیار عالی بوده و هزینه سیم کشی بسیار پایینی نسبت به دوربینهای آنالوگ را دارا میباشد .

دوربین ای اچ دی از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشند و از قابلیت انتقال تصویر روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشد که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

تفاوتهای دوربینهای مداربسته ای اچ دی نسبت به دوربینهای آنالوگ

 • دوربین مداربسته با کیفیت ای اچ دی از لحاظ کابلکشی بسیار مناسبتر از دوربینهای آنالوگ میباشد .
 • قابلیت دیگر و مهم دوربینهای ای اچ دی نسبت به آنالوگ ، انتقال تصویرروی موبایل یا تب لت می باشد و درهرجایی که باشید میتوانید از طریق موبایل ، منزل یا محل کار خودتان را ببینید ولی برای انتفال تصویر در دوربینهای آنالوگ ابتدا باید آی پی استاتیک را جداگانه خریداری کرده و ماهیانه پولی را بابت آی پی استاتیک خریداری شده به مخابرات پرداخت نمایید  .
 • بزرگترین نقطه قوت دوربین مداربسته AHD در رابطه با کابل مصرفی و رزولوشن بسیار قویش میباشد .
 • دوربینهای  AHD  جدیدترین نسل دوربینهای مداربسته ایی هستند که بعد از دوربینهای آنالوگ وارد بازار شده و از کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند .

دوربین های مداربسته تحت شبکه ( IP )

دوربینهای مداربسته تحت شبکه یا همان  IP جدیدترین نسل دوربین مداربسته می باشد که فروش خیلی خوبی در بازار پیدا کرده است .

در دوربینهای مداربسته تحت شبکه یا همان ip دیگر نیازی به DVR نمی باشد و ضبط تصاویر دیجیتال جای خودش را به ضبط شبکه داده و دستگاه  NVR جایگزین دی وی آر میگردد .

دوربین های تحت شبکه به دلیل کدگزاری از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده که در بعضی مواقع از دوربینهای بی سیم هم میتوان استفاده کرد که این نوع دوربینها مزایا و معایبی را به همراه دارند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد :

 •  کیفیت بالای دوربین مداربسته
 • امنیت بسیار بالا به دلیل کدگزاری
 • این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و برای محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردد ولی اگر امکان کابلکشی برایتان وجود دارد از نصب دوربینهای بی سیم خودداری نمایید زیرا ثبات کمتری نسبت به دوربینهای باسیم دارند .
 • قیمت بسیار بالای این نوع دوربینها از معایب اصلیشان محسوب میگردد .

دوربین های مداربسته ضدآب :

دوربینهایی با قاب فلزی که مانع نفوذ آب به داخل دوربین میشوند را دوربین ضدآب گویند که دوربین بولت از این دسته میباشد زیرا به دلیل ظاهری کشیده و ضد آب بودنش قابل استفاده در محیطهای باز می باشد .

دوربینهای مخفی 

این نوع دوربین بسیار کوچک است که به دلیل سایز کوچکش و جاسازی در هرجا به عنوان دوربینهای مخفی یا جاسوزی معرفی شده است .

DVR چیست

دستگاه ضبط تصاویر را دی وی آر مینامند که ضبط و کنترل دوربینهای مداربسته را به عهده دارد و تصاویر را با کیفیت بالا ضبط و با کیفیت بالا نیز پخش میکند که معمولا دی وی آرها شامل دی وی آر ۴کانال ، ۸کانال ، ۱۶ کانال و ۳۲ کانال می باشند .

هارد دوربین مداربسته وچگونگی نصب هارد بر روی دستگاه دی وی آر جهت ذخیره تصاویر :

جهت ذخیره تصاویر از ۲ روز تا ۲ماه را از هارد استفاده میکنند که جهت ذخیره تصاویر دوربینها ، باید هارد را روی دستگاه دی وی آر نصب کنیم تا تمام تصاویر ضبط شده ذخیره گردند .

قیمت دوربین مداربسته با کیفیت 

دوربینهای مداربسته ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ، روی قیمت دوربینهای مداربسته تاثیر بسزایی دارد که شرکت زمرد تصویردوربینهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت زمرد تصویر قیمت حدودی دوربینهای مداربسته را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *