کارت داخلی ۰۱۷۰پاناسونیک

کارت داخلی ۰۱۷۷ پاناسونیک
آبان ۲۰, ۱۳۹۹
کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳
آبان ۲۴, ۱۳۹۹

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، کارت افزایش ۸ پورت میباشد که روی سانترال های tdaو tde کارمیکند .

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، یکی از کارتهای ارتقای خطوط داخلی در سانترالهای دیجیتال میباشد که همزمان ۸ خط آنالوگ یا ۸ خط دیجیتال را روی دستگاه راه اندازی مینماید .

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک

از کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، در سانترال های TDAو TDE استفاده میگردد و از گوشیهای آنالوگ و دیجیتال برای این کارت براحتی میتوان استفاده نمود .

این کارت ۸ خط داخلی آنالوگ و دیجیتال را ساپورت میکند که جهت نصب این کارت به یک اسلات خالی در سانترال نیاز است .

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک یکی از کارتهای سانترال است که با وجود این کارت میتوانید از گوشیهای آنالوگ و دیجیتال ، برای داخلیها استفاده نمایید و همین امر باعث شده تا مورد استقبال اکثر مشتریها قرار بگیرد .

طراحی کارت ۰۱۷۰ پاناسونیک به گونه ایی میباشد که ۸خط داخلی دیجیتال و آنالوگ را به صورت همزمان ساپورت میکند به این صورت که شما میتوانید با استفاده از این کارت ۴خط داخلی آنالوگ و ۴خط داخلی دیجیتال را به آن متصل کنید زیرا این کارت نوعی کارت ترکیبی میباشد که همزمان از خطوط دیجیتال و آنالوگ پشتیبانی میکند

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک نوعی کارت هایبرید میباشد که طراحی این کارت به گونه ایی است که ۸ خط داخلی آنالوگ و دیجیتال را ساپورت میکند و شما با نصب این کارت میتوانید از ۸ عدد تلفن ساده و دیجیتال ، جهت داخلیها بهرمند گردید .

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، نوعی کارت آنالوگ ، دیجیتال است که براحتی و با قیمت مناسب برای شرکتها و سازمانها قابل استفاده میباشد که به شما این امکان را میدهد تا براحتی از گوشیهای مدل ۷۷۳۰ استفاده کنید .

قیمت کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *