کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک

کارت شهری ۱۱۸۰پاناسونیک
اکتبر 31, 2020
کارت شهری ۰۱۸۱ پاناسونیک
نوامبر 5, 2020

کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک کارت مخصوص سانترال TDE100، TDE200و TDA200میباشد که دارای ۸ خط شهری میباشد و شما با استفاده از این کارت از امکانات جدیدی در سانترال برخوردار میگردید و در نهایت اینکه توسط این کارت به کسب و کارتان رونق بهتری میدهید .

کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک

کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک کارت ۸ خط میباشد که با نصب این کارت صاحب ۸ خط شهری میباشید و در صورت نیاز به کارت نمایشگر شماره از کارت ۰۱۹۳ پاناسونیک بهرمند میگردید .

از قابلیتهای این کارت میتوان به :

  • کارت خط شهری ۸ پورت
  • قابلیت نصب کارت روی سانترال های  TDE100، TDE200و TDA200
  • حد اکثر خطوط شهری ۱۶ پورت
  • اشغال یک اسلت از فضای دستگاه سانترال
  • پشتیبانی از خطوط آنالوگ
  • قابلیت نصب کارت نمایشگر شماره

طراحی کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک به گونه ایی صورت گرفته که دارای ظرفیت ۸ خط شهری معمولی میباشد و فقط در سانترال های دیجیتال قابل استفاده میباشد

جهت نصب کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک به یک فضای خالی در دستگاه سانترال نیاز میباشد

با نصب کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک روی دستگاه سانترال از ارتباطات خارجی بهرمند میگردید که باعث توسعه شرکتتان نیز میگردد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ، پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های خدمات سانترال از قبیل نصب و راه اندازی مرکز تلفن های پر ظرفیت و کم ظرفیت و تهیه ، تعمیر انواع فکس و گوشیهای مربوطه ،  عیب یابی نرم افزاری ، سخت افزاری ، ردیابی و اتصال خطوط شهری و داخلی و نگهداری از دستگاه سانترال با کیفیت خدماتی بی نظیر

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی اداری ، مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه درخصوص نصب ، راه اندازی و نگهداری سیستمهای تلفن سانترال میباشد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولات شامل یکسال گارانتی شرکت ارتباط گستران می باشند.

قیمت کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *