انواع کارت سانترال پاناسونیک

قیمت تلفن گویا
آگوست 13, 2020
نمایندگی رسمی سانترال ایرانی کارین
آگوست 22, 2020

دستگاه سانترال به خودی خود یک جعبه ایی خالی بیش نیست که اگر بخواهی از سانترال استفاده کنید حتما باید کارتهایش هم تهیه کنید چون بدون کارت هیچگونه فایده ایی برایتان ندارد .

دستگاه سانترال پاناسونیک از قابلیتهای بسیار زیادی برخوردار است که کارت سانترال یکی از همین قابلیتها می باشد که مهمترین و پرکاربردترین انواع کارت سانترال پاناسونیک میتوان  کارت شهری ، کارت داخلی ، کارت نمایشگر و کارت گویا را نام برد .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

انواع کارت سانترال پاناسونیک 

دستگاههای سانترال انواع مختلفی دارد و هر شخص بسته به نوع نیازی که دارد از انواع کارت سانترال پاناسونیک استفاده مینماید .

مثلا شرکتی که ۳خط شهری دارد و ۸ خط داخلی و به همین مقدار هم خاتمه نمیابد زیرا انسان در حال پیشرفت و ترقی می باشد پس در آینده ایی نزدیک به کارت ارتقای سانترال نیاز پیدامیکند و کسی که کارت نمایشگر شماره را روی خطوط خود نگذاشته ولی الان به آن احتیاج پیداکرده نمونه بارز دیگر است .

کارت خطوط شهری سانترال پاناسونیک 

کارت خط شهری در دستگاههای کم ظرفیت پاناسونیک از ۳ خط به ۶ و ۸ خط تبدیل میگردد و در سانترال های پرظرفیتهای پاناسونیک از ۸ خط شهری به ۱۶ ، ۳۲ و یا حتی ۴۸ خط شهری و … تبدیل میگردد .

کارت خطوط داخلی سانترال پاناسونیک 

کارت خطوط داخلی به ۳دسته مهم تقسیم میگردد :

 1. کارت داخلی هایبرید
 2. کارت خلی دیجیتال
 3. کارت داخلی آنالوگ

کارت خطوط هایبرید به کارتهایی گفته میشود که وقتی از این کارتها استفاده میکنید باید حتما از گوشیهای پاناسونیک ۷۷۳۰ استفاده کنید  چون فقط با گوشیهای ۷۷۳۰ کار میکند .

کارتهای دیجیتال به کارتهایی گفته میشود که فقط میتوان در صورت استفاده از گوشیهای دیجیتال مانند ۷۶۶۵ ، ۷۶۳۰،۷۶۳۶،۵۴۳،۵۴۶و… از این کارتها استفاده نمود و با هیچ گوشی دیگری کار نمیکند .

ودر انتها کارت داخلی آنالوگ است که خود به ۲نوع ۱۶ خط و ۲۴ خط تبدیل میگردد که نحوه استفاده از این کارتها هم موقعی است که از گوشیهای ساده آنالوگ مانند گوشی S500، S580،S880،S600و گوشیهای خانگی میتوان استفاده نمود .

کارت شهری سانترال مدل ۸۲۴۸۳ که به کارت ۳۰۸ معروف می باشد فقط روی سانترال های کم ظرفیت مدل tes824 قابل کارکردن میباشد .

کارت بعدی کارت کالرآیدی مدل ۸۲۴۹۴ میباشد که این مدل کارت هم فقط روی سانترال tes قابل کارکردن میباشد و در اسلت دوم سانترال قرار میگیرد .

کارت بعدی سانترال tes824 کارت دیزا مدل ۸۲۴۹۱میباشد که این کارت با وجود ساپورت یک خط به عنوان اشانتیون روی سانترال ۸۲۴ باز هم برای بعضیها افاقه نمیکند و باید از این کارت برای بقیه خطهایشان هم استفاده کنند .

و اما در سانترالهای پرظرفیت مانند tda با انواع کارت مواجه هستیم که از جمله این کارتها کارت شهری ، داخلی دیجیتال ، داخلی آنالوگ ، داخلی هایبرید ، کارت پاسخگوی خودکار ، کارت نمایشگر و … می باشد که در زیر به توضیحات آنها میپردازیم :

 1. کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک : کارت شهری ۸خط میباشد و در سانترال های TDAو TDEقابل نصب میباشد و از کارت نمایشگر ۰۱۹۳ هم پشتیبانی میکند .
 2. کارت شهری ۰۱۸۱ پاناسونیک :کارت شهری ۱۶خط میباشد و در سانترالهای TDA و TDE قابل نصب میباشد و از کارت نمایشگر ۰۱۹۳ هم پشتیبانی میکند .
 3. کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک : کارت شهری ۸ خط می باشد که فقط در سانترال TDA100D مورد استفاده میباشد .
 4. کارت شهری ۱۱۸۶ پاناسونیک : کارت شهری ۱۶ خط میباشد که فقط در یس
 5. کارت شهری ۶۱۸۱ پاناسونیک : این کارت دارای ۱۶ خط شهری و از نوع معمولی میباشد و از شماره های ۸رقمی برای این کارت استفاده میگردد ، از کارت نمایشگر ۰۱۹۳ هم پشتیبانی میکند و فقط برای مراکز TDA600 و TDE600 استفاده میگردد .
 6. کارت داخلی دیجیتال مدل ۰۱۷۲ پاناسونیک : دارای ۱۶ خط داخلی دیجیتال است که از مهمترین و پرکاربردترین کارتهای سانترال پاناسونیک می باشد و در سانترال های TDA100،۲۰۰و ۶۰۰ هم کارایی دارد
 7. کارت داخلی آنالوگ مدل ۰۱۷۴ پاناسونیک  : دارای ۱۶خط داخلی آنالوگ یا معمولی می باشد که میتوان با استفاده از این کارت تلفنهای معمولی را راه اندازی نمود و به این دلیل باعث استقبال زیاد مشتریان قرار گرفته است .
 8. کارت داخلی آنالوگ مدل ۰۱۷۷ پاناسونیک : دارای ۱۶ خط داخلی آیدی دار آنالوگ یا معمولی می باشد که مورد استفاده در سانترال های TDA و TDE میباشد .
 9. کارت داخلی هایبرید مدل ۰۱۷۰ پاناسونیک  : دارای ۸ خط داخلی هایبرید می باشد ، این کارت به صورت پیش فرض قابلیت راه اندازی ۸ خط هایبرید را دارد که میتوانیم به این داخلیها گوشیهای آنالوگ هم وصل کنیم قابل استفاده در سانترال های TDA100، ۲۰۰و ۶۰۰ میباشد از طریق اینکارت میتوان از گوشیهای ۷۷۳۰ پاناسونیک استفاده کرد .
 10. کارت داخلی آنالوگ مدل ۶۱۷۸ پاناسونیک :دارای ۲۴ خط داخلی معمولی میباشد و یکی از کارتهای پر مخاطب میباشد و برای سانترال TDA600 و TDE600 قابل استفاده میباشد .
 11. کارت داخلی آنالوگ مدل  ۱۱۷۸ پاناسونیک :دارای ۲۴ خط داخلی معمولی میباشدو مخصوص سانترال tda100d است و بسیار پرمخاطب می باشد .
 12. کارت نمایشگر شماره ۰۱۹۳ پاناسونیک : این کارت ۸خط شهری را نمایش میدهد و برای سانترال های tda و tde طراحی گشته است .
 13. کارت گویا مدل ۰۱۹۰ و ۹۱ پاناسونیک : این کارت قابلیت پاسخگویی خودکار برای ۴خط شهری را دارد و قابل استفاده برای سانترال های tda و tde پاناسونیک میباشد .
 14. کارت ۰۲۹۰ پاناسونیک : این کارت به ایوان معروف میباشد جهت گرفت خطوط ۴ یا ۵ رقمی از مخابرات و با گذاشتن این خط و کارت ۳۰ تا از خط ها به هیچ عنوان اشغال نمیگردند .

قیمت انواع کارت سانترال پاناسونیک

انواع کارت سانترال پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته مهم تقسیم میگردند:

 1. کیفیت
 2. نوع گارانتی
 3. تست کامل سیستم
 4. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت انواع کارت سانترال پاناسونیک  تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران فروش سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی  انواع کارت سانترال پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *